Adana uçak kargo hız konusunda rakipsizdir.

Adana uçak kargo aracılığıyla yüklü kargolarınız kolaylıkla dilediğiniz yere ulaşmaktadır. Kargo taşıması yapılırken ise dikkat edilen çeşitli durumlar bulunmaktadır. Bizler bu durumlara dikkat ederek ve sizlerden durumları bilmenizi isteyerek kargo taşıma işlemlerini, kargonuza herhangi bir hasar vermeden gerçekleştirmekteyiz. Kargo işlemlerinin zorlayıcı olmasının yanında bizlerin, işi hassasiyet ile yapması durumu çok daha kolay bir hale getirmektedir.

Adana uçak kargo hızlıdır

Adana uçak kargo olarak kuruluş amacımız tamamen hız’dır

Adana uçak kargo
Adana uçak kargo
 

Adana Uçak Kargo Sizlerin Hizmetinde

Taşınan kargoların başına herhangi bir şey gelmeden taşınması söz konusudur. Kargonunsa çeşitli kurallara uyması gerekmektedir. Kargonun yanıcı olması gibi tehlikeli maddelerden oluşmaması bu kurallardan yalnızca bir tanesidir. Bu ve bu gibi durumlarda ise söz konusu kargo taşımacılığı durumu tamamen uçağı ilgilendiren bir duruma dönüşür ve uçak firmaları bu kargoların taşınmasını katiyen reddeder. Bu yüzden de Adana uçak kargoya verilen ürünün bu özelliği barındırmamasına dikkat edilmelidir.  

Adana Uçak Kargo İle Anında Teslimat

Adana uçak kargo aracılığı ile kargo taşıması yapan bizlerin sorunsuz bir şekilde kargonuzu belirttiğiniz adrese getirmemiz için kargo ebatınızın uçağın kabul kapasitesine uyması gerekmektedir. Aşırı yüklü kargoları taşıyan Adana kargo uçağı ile bu ağırlığa sahip olmayan kargoların taşıma yaptığı uçaklar arasında farklılıklar bulunmaktadır. Uçak bilgileri edinebilmek için lütfen Filo sayfamızı ziyaret ediniz.  

Adana Uçak Kargo Gün İçi Taşıma

Adana hava kargo ile büyük boyutlu kargolarınızın kolaylık ile taşınabilmesi için çeşitli havalimanlarında uygun kapasiteli uçaklarımız bulunmaktadır. Geniş gövdeli uçak seferlerinden birkaçı ise: Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı şeklindedir. Bu havalimanları sayesinde ise çok daha büyük boyutlu kargo gönderilerine uygun kapasitesi olan çeşitli geniş gövde uçaklarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Filo sayfamızı ziyaret ediniz.

Adana Uçak Taşıma İle Her Yere Teslimat

Kargonun hazırlanma süreci, seferin kalkış saatinden en az 2 saat önce bitmektedir. Bu sayede kargolar sorunsuz bir biçimde gitmesi gereken yere ulaşır, sefere katılır ve en sonunda olması gereken yere varılmaktadır. Herhangi bir aksaklık olmaması için alınan bu önlem sayesinde kargolar, sorunsuz bir biçimde iletilen adrese varmaktadır. Kargo teslimatını ise kargonun varış saatinden yaklaşık olarak 1 saat sonra sağlayabilirsiniz. Bunun yanındaysa iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmaya gerek duyulmadan direkt olarak gerekli olan kargo kabul işlemi yapılabilmektedir.

THY KARGO

Adana uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Adana – Ankara Uçak Kargo | Adana – Denizli Uçak Kargo | Adana – Diyarbakır Uçak Kargo | Adana – Erzurum Uçak Kargo | Adana – Kayseri Uçak Kargo | Adana – Konya Uçak Kargo | Adana – İstanbul Uçak Kargo | Adana – İzmir Uçak Kargo | Adana – Eskişehir Uçak Kargo | Adana – Hatay Uçak Kargo | Adana – Ordu Uçak Kargo | Adana – Samsun Uçak Kargo | Adana – Trabzon Uçak Kargo

Bir yanıt yazın