Antalya Uçak Kargo Taşıma

Antalya uçak kargo ile beraber yüklü kargo taşımacılığı yapmaktayız. Yaptığımız kargo taşımacılığında dikkat ettiğimiz en önemli husus ise sizlerin emaneti olan kargolara herhangi bir biçimde zarar gelmemesidir. Bu ve bu gibi durumlar için ise çeşitli önlemler almaktayız. 

Antalya Uçak Kargo Taşıma Anında Teslimat Yapar

Uçak kargosu için belirli kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallar ise sizi ve sizinle beraber diğer müşterilerimizi koruma odaklıdır. kurallarımız ve dikkatimiz sayesinde ise hem sizleri hem de kendimizi güvence altına alarak taşıma işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Antalya uçak kargo olarak dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi ise bize emanet ettiğiniz kargoların ağırlığı ve ebatlıdır. Bu duruma dikkat ediyoruz çünkü, her uçağın belirli bir kapasitesi bulunmaktadır. 

Antalya uçak kargo
Antalya uçak kargo
 

Antalya uçak kargo taşımacılık hizmetleri

Bu kapasiteye göre de çeşitli kargoları taşıyabilmektedir. Eğer ki kargonuz genel olarak uçak ağırlık aralığına uymuyorsa ve bu aralıktan yüksekse daha farklı şehirlerde ve havalimanlarında bu ağırlıklara uygun uçaklarımız bulunmaktadır. Filo sayfamızı ziyaret ederek gerekli bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Filo sayfamızda uçak hakkında detaylı bilgi yer almaktadır.

Antalya Uçak Kargo Taşıma İle Hızınıza Hız Katıyoruz

Antalya uçak kargo, Antalya havalimanında bulunan uçaklar sayesinde ağır yüklü ve büyük ebatlı kargoları taşıyabilmektedir. Antalya ilinde bulunan uçak avantajları ile birlikte yüklü taşımalar gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ancak kargolar ağırlık aralığını geçse de geçmese de bir kurala uymak zorundadırlar. Bu kural ise kargoların tehlikeli madde içermemesidir. Kargolar tehlikeli madde barındırıyorsa kargoların hiçbir türlü taşıması yapılmamaktadır.

Antalya Uçak Kurye Taşıma Zamanı Durdurur

Antalya uçak kargo dışında belirli illerde havalimanlarında bulunan uçaklarımız da ağır yüklü kargo taşıması yapmaktadır. Ankara’da bulunan Esenboğa havalimanı, İzmir’de bulunan Adnan Menderes havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa havalimanı bu ve bu gibi ağır yüklü ve büyük ebatlı kargo taşıma hizmetlerini veren uçaklarımızı barındırmaktadır. İşlemlerden yararlanabilmek için bizlere ulaşmanız yeterlidir. THY Kargo taşıma

Antalya’dan her yere uçak taşımacılığı

Kargo işçiliği son dönemlerde önemli meslekler arasına girmektedir. Durumun böyle olması ile beraber kargo taşımacılığının hassaslaştığı görülmektedir. Bu yüzden her türlü konu dikkatle incelenmektedir. Bu sayede kargolarda herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Dikkat ile yaptığımız işlemler sonucunda ise bizler, müşteri memnuniyeti ile karşılaşmaktayız. Kargo işlemlerinin gecikmemesi için gerekli olan bütün detaylara dikkat etmekteyiz.

Antalya uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Antalya – Adana Uçak Kargo | Antalya – Denizli Uçak Kargo | Antalya – Diyarbakır Uçak Kargo | Antalya – Erzurum Uçak Kargo | Antalya – Kayseri Uçak Kargo | Antalya – Konya Uçak Kargo | Antalya – İstanbul Uçak Kargo | Antalya – İzmir Uçak Kargo | Antalya – Eskişehir Uçak Kargo | Antalya – Hatay Uçak Kargo | Antalya – Ordu Uçak Kargo | Antalya – Samsun Uçak Kargo | Antalya – Trabzon Uçak Kargo | Antalya – Ankara Uçak Kargo

Bir cevap yazın