Kara taşımacılığı

Araçlı kurye taşımacılığı

Mobil araçlı kurye

Ülkemizin birçok şehrine hizmet sınırlarını daha da genişleterek olabildiğince bütün insanlara mobil kurye araçlı kurye olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize faydamız dokunabiliyor. Araçlı kurye acil olan kargolarınızı taşır.

Araçlı kurye iller arası hızlı kargo dağıtımı yapar

Türkiye’nin her bir yerine özellikle de tatil yerleri, ulaşımın aksaklık göstermediği alanlar, yüksek belde de bulunan yerler ve aslında mobil bölgeler olarak da adlandırılan belirli şehirlere  hizmet verebilmek için mobil servisler ile kargonuzu en kısa zamanda sıkıntısız bir şekilde elinize ulaştırıyoruz. Ama olağan dışı durum olduğu taktirde de kargo biraz gecikmesi normaldir.

Arabalı kurye
0

Sektördeki 12. yılımız.

2010 yılında kurulan VİP KARGO KURYE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ 12. yılını kutluyor.

0

Günlük teslimat.

Aynı gün içinde ortalama 500 ile 550 farklı adrese teslimat yapıyoruz. Her zaman sağlıklı ve hızlı teslimat önceliğimiz.

0

Devamlı müşteri.

Kırılan ve kaybolan kargo kurye gönderilerinden ve geç teslim olan evraklardan bıkan devamlı müşteri.

Mobil araçlı kurye ekipleri hızlıdır

Bu mobil araç kurye özelliği, gezici şube özelliği taşıdığından dolayı da her ihtiyacı olan insanın faydalanması gereken bir sistemdir. Haftanın belirli günlerinde bulundurduğumuz mobil kargolarımız ile her insanın yardımına koşmayı bir görev olarak biliyor ve itinalı bir şekilde görevimizi yerine getiriyoruz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre gelme süreleri farklılık gösterecektir. Ama en kısa zamanda elinize zararsız bir şekilde geleceğinin de güvencesini veriyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından itinalı çalışmalarımız ile her müşterimizi memnun bıraktığımızı da söylemekte fayda var.

Mobil araç kurye iller arası hızlı teslimat

Zaman ve fiyat bakımından hiç bir mağduriyet yaşanmadığı gibi ürünleriniz de son derece sağlam ve istediğiniz gibi elinize güzel bir şekilde ulaşmaktadır. Ürüne zarar gelmediği gibi kolilerin dış yüzlerinde de hiç bir hasar, yırtılma, yıpranma gibi hoşa gitmeyen görüntüler olmamaktadır. Kargonun doğru kişiye ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü de özenli ve dikkatli bir şekilde çalışanlarımız tarafından yapılıyor.

Araçlı Mobil Kurye İle Öncelikli Teslimat

Öncelikli teslimatlarından yararlanabilmek için gerekli şubeye gelmeniz gerekir ya da müşteri hizmetlerini arayarak da öncelikli mobil kurye teslimatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama sayesinde de kargonuzun gelip gelmediğini de görebilme şansına sahipsiniz.

Teslim Süreleri

Hedeflenen sürelerde geç kalma olasılıkları çok fazla görülmediği gibi olası bir istisnai durumlarda karşılaşılan bu geç kalma durumlarında da en kısa zamanda mobil kargomuz ile ürününüzü hızlı bir şekilde zarar görmeden elinize ulaştırmak için çaba sarf ederek, hizmetimizden en iyi bir şekilde yararlanmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Mobil kurye kargo kaliteli hizmet

Kaliteli bir hizmetimiz sonucunda her insan bizden memnun kaldığı gibi sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. THY KARGO

Kargo bekleyen

“Çaresi yok; o kargo buraya gelecek.

Kargonuz teslim edilmek üzere adresinize doğru yola çıkmıştır.”

Fatih KUNDURACI
Sabırlı müşteri

Araçlı kurye çağırmak için bizimle iletişime geçiniz.