image

Denizli uçak kargo dakiktir Hava taşımacılığı

Denizli uçak kargo aracılığı ile yüklü kargolarınızın uçak ile taşımasını yapaktayız. Dilediğiniz kargoyu bizlere gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bizler ise müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmet boyunca ise sizlerin bizlere emanet etmiş olduğunuz kargonun başına herhangi bir olumsuz durumun gelmemesi için kargolarınızı korumaktayız.

Denizli uçak kargo gün içi teslimat yapar

Denizli uçak kargo ile tüm kargo kurye gönderileriniz gün içi teslim olmaktadır. Uçak kargo her zaman doğru ve hızlı seçimdir.

Denizli uçak kargo taşıma hizmetleri

Denizli uçak kargo kargoları kontrollü bir şekilde ulaştırılmaktadır. Denizli kargo uçağı kargoları ulaştırmadan önce çeşitli kontrolleri de gerçekleştirmektedir. Bu kontroller dahilinde ise dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kargonun içeriğidir. Eğer, kargo herhangi bir şekilde patlayıcı ya da yanıcı madde içeriyor ya da bu ve bu gibi herhangi bir tehlikesi bulunuyorsa bu kargoların taşınması iptal edilmektedir. Kargonun ise öncelikle herhangi bir şekilde tehlike barındırmaması gerekmektedir. Bu duruma firmamızın dikkat etmesi sayesinde hem uçak hem de uçağın içerisinde bulunan diğer kargoların güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız. Mağduriyet yaşamamak için ise bu duruma özellikle dikkat etmekteyiz.

Denizli uçak kargo ile anında teslimat

Kargo uçağının düzenli bir biçimde ilerleyebilmesi için çeşitli kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallardan bir tanesi ise iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmaya gerek olmadan direkt olarak kargo kabul işlemlerinin yapılabilmesidir. Bunun yanında Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır. Bir diğer önemli kuralımız ise özel kargo kapsamında bulunan ürünlerin kabulü tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır.

Denizli uçak kargo hızlıdır

Kargolarınız olması gereken aralıktan çok daha ağır ise bunun için de çeşitli çözüm yöntemlerimiz bulunmaktadır. Bu ve bu gibi durumlarda Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Uçaklar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Filo sitemizi ziyaret ediniz. THY KARGO TAŞIMA

Denizli uçak kargo VİP taşıma yapar

Bu işlemimizi ise sıkı bir şekilde katı kurallar aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hem sizin hem de diğer müşterilerimizin kargolarını koruma altına almaktayız. Koruma altına aldığımız kargoların ise çeşitli durumlara uyması gerekmektedir. Bu durumlar için ise önceden kargoları incelemekteyiz. İncelediğimiz kargolar uygun uçağa bindirilip istenilen yere ulaştırılmaktadır.

Denizli uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Denizli – Adana Uçak Kargo | Antalya – Ankara Uçak Kargo | Denizli – Diyarbakır Uçak Kargo | Denizli – Erzurum Uçak Kargo | Denizli  – Kayseri Uçak Kargo | Denizli – Konya Uçak Kargo | Denizli – İstanbul Uçak Kargo | Denizli – İzmir Uçak Kargo | Denizli – Eskişehir Uçak Kargo | Denizli – Hatay Uçak Kargo | Denizli – Ordu Uçak Kargo | Denizli – Samsun Uçak Kargo | Denizli – Trabzon Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo