image

Diyarbakır Uçak Kargo Hizmetinizde

Diyarbakır uçak kargo yüklü kargoların hava yolu aracılığı ile taşınmasını sağlamaktadır. Kargo uçaklarının belirli kuralları bulunmaktadır. Bu kurallara sayesinde kargo işlemleri belirli bir düzen içerisinde ilerlemektedir. İlerleyen kargo işlemlerinde dikkat edilen ve hassasiyet ile takip edilen kurallarımız neticesinde işlemlerimiz kusursuz bir şekilde işlemektedir. İşlemlerde belirli kurallar bulunmaktadır.

Diyarbakır uçak kargo hızınıza hız katar

Hızlı olabilmek kargo firmalarının en büyük hayalidir. Diyarbakır uçak kargo olarak bizler hızımız ile gurur duyuyoruz.

Diyarbakır uçak kargo VİP taşıma sağlar

Diyarbakır uçak kargo aracılığı ile yapılan kargolarda dikkat edilen en önemli konulardan biri kargo ağırlığıdır. Kargo ağırlığına dikkat edilmesindeki en büyük sebep uçakların belirli ağrılıklara sahip olmalarıdır. Uçakların belirli ağırlıkları ile beraber taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Uçaklar belirli aralıkta ağırlığa sahip olan kargoların taşımasını yapmaktayız. Ancak bu aralığı geçen aşırı ağırlıklı kargolarda ise başka havalimanlarında bulunan uçaklarımız ile taşıma gerçekleştirmekteyiz. Havalimanlarımızda bulunan uçaklar hakkında detaylı bilgi edinmek için Filo sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır uçak kargo hızlı ve güvenlidir

Uçak seyir saatlerinin aksamaması için olabildiğince çaba göstermekteyiz. Uçak seyir saatlerini kontrol altında tutabilmek için kargo paketlenmesinden kontrolüne kadar her türlü işlemi Diyarbakır uçak kargo kalkışından yaklaşık olarak 2 saat önce bitirmeliyiz. Bunun dışında ise iç hatlar için özel bir durumumuz bulunmaktadır. İç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Özel kapsamlı kargolar için de özel durumumuz bulunmaktadır. Diyarbakır kargo uçağı özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Ancak geçici olarak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan kargo kabulü yapılmamaktadır. Türk hava yolları kargo taşımacılığı

Diyarbakır uçak kargo zorlukları kolaylaştırır

Diyarbakır uçak kargo ile birlikte taşımalar yapılmaktadır. Ağır kargoların taşınması pek çok açıdan sıkıntılıdır. Kargo taşıması yapılırken pek çok yol kullanılmaktadır. Ancak hava yolu aracılığı ile yapılan taşımalarda bu durum çok daha farklıdır. Sıkıntılı durumlar hava yolu aracılığı ile yapılan kargolar için geçersiz sayılmaktadır. Çünkü, kargo taşımasının hava yolu ile yapılması diğer yollara nazaran çok daha kolay ve hızlıdır. Hızlı olmasının yanında güvenli olması da bu hava yolunun tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Bizler, kargoların güvenli bir biçimde belirtilen yerlere ulaşması için işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlemler sırasında kargoların paketlenmesinden kargoların uçak içerisine yerleştirilmesine kadar pek çok duruma dikkat etmekteyiz.

Diyarbakır uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Diyarbakır – Adana Uçak Kargo | Diyarbakır – Ankara Uçak Kargo |– Diyarbakır – Denizli Uçak Kargo | Diyarbakır – Erzurum Uçak Kargo | Diyarbakır – Kayseri Uçak Kargo | Diyarbakır – Konya Uçak Kargo | Diyarbakır – İstanbul Uçak Kargo | Diyarbakır – İzmir Uçak Kargo | Diyarbakır – Eskişehir Uçak Kargo | Diyarbakır – Hatay Uçak Kargo | Diyarbakır – Ordu Uçak Kargo | Diyarbakır – Samsun Uçak Kargo | Diyarbakır – Trabzon Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo