image

Erzurum Uçak Kargo Kurye

Erzurum uçak kargo ile kargo taşıması yapılmaktadır. Erzurum kargo uçağı ile yapılan kargo taşımaları belirli aşamalardan geçerek yapılmaktadır. Kargo, belirli aşamalardan geçerek taşınmaktadır. Kargonun özellikle içeriği önemlidir. Kargoların belirli özelliklere uygunluk göstermesi gerekmektedir. Kargoların patlayıcı ya da yanıcı madde içermemesi ya da tehlike oluşturabilecek herhangi bir içerik barındırmaması gerekmektedir.

Erzurum uçak kargo hızda sınır tanımıyor.

Erzurum uçak kargo hızlı teslimat konusunda hız yapmakta sınır tanımayarak gün içi teslimat yapıyor.

Erzurum uçak kargo ile hızlı teslimat

Kargo uçakları belirli kapasiteye sahiptir. Erzurum uçak kargo da bu kapasite sınırı olan uçaklara dahildir. Hemen hemen her uçağın belirli özellikleri bulunmaktadır. Kargo uçaklarının belirli özelliklere sahip olması ile beraber kişiler de bu kargo uçaklarının özelliklerini bilmesi gerekmektedir. Bu sayede kişiler kargoları için doğru uçağı bulabilmektedirler. Kargo sahibi iseniz ve kargolarınızın doğru uçak ile sefere çıkmasını istiyorsanız bizden detaylı bilgi almanız mümkündür. Uçak bilgilerinin detaylı bir biçimde yer aldığı Filo sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi aracılığı ile doğru taşımanın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Erzurum uçak kargo VİP hizmet verir

Kargoların belirli ağırlık arasında olması gerekmektedir Aksi taktirde kargo, hem uçak hem de uçak içerisinde bulunan her bir kargo için tehlike oluşturmaktadır. Erzurum uçak kargo belirli kapasiteye sahip olduğu için belirli ağırlıkta kargolar taşınmaktadır. Yüklü kargo taşımaları ise genellikle bu ağırlığa uymamaktadır. Aralığı geçen ağırlıktaki kargolar için ise başka yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kargo uçağı kapasitesini arttırarak kargo taşıması gerçekleştirmekteyiz. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Filo sitesi aracılığı ile detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Erzurum uçak kargo kaliteli ve hızlı taşıma sunar

Kargo işlemlerinde iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Bunun dışında ise özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Ancak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır. THY Uçak Kargo

Erzurum uçak kargo sizler için vardır

Erzurum kargo uçağı ile yapılan taşımalarda belirli kurallar geçerli olmaktadır. İnsanların da bu kurallara uygunluk göstermesi gerekmektedir. Kargoların belirli özelliklere uygunluk göstermesi ve kargonun uygun uçak ile sefere çıkması her iki taraf için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Erzurum uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Erzurum – Adana Uçak Kargo | Erzurum – Ankara Uçak Kargo |– Erzurum – Denizli Uçak Kargo | Erzurum – Diyarbakır Uçak Kargo | Erzurum – Kayseri Uçak Kargo | Erzurum – Konya Uçak Kargo | Erzurum – İstanbul Uçak Kargo | Erzurum – İzmir Uçak Kargo | Erzurum – Eskişehir Uçak Kargo | Erzurum – Hatay Uçak Kargo | Erzurum – Ordu Uçak Kargo | Erzurum – Samsun Uçak Kargo | Erzurum – Trabzon Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo