Eskişehir Uçak Kargo Kurye Taşıma

Eskişehir uçak kargo, kargo taşıma işlemlerini güvenli ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir. Kargo işlemlerinde pek çok sıkıntının yaşanması durumu oldukça olasıdır. Ancak bu durum taşıma yollarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En güvenli ve en rahat yol ise hava yoludur.

Eskişehir uçak kargo geniş kapsamlıdır.

Eskişehir uçak kargo için sadece hava taşımacılığı yoktur. Eskişehir içerisinde motorlu kurye ve iller arası mobil araç kurye hizmeti de vardır. Mobil araç kurye şehir içinde de hizmet vermektedir.

Eskişehir uçak kargo
Eskişehir uçak kargo
 
 

Eskişehir uçak kargo ile anında teslimat

Eskişehir uçak kargo ile yapılan taşıma işlemlerinde pek çok konuya dikkat etmekteyiz. Bu durumlara dikkat edilmesi ile beraber herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bu konulardan biri ise taşıma yapılacak olan kargonun türü ve boyutudur. Kargoların herhangi bir biçimde tehlikeli madde içermemesi (Yanıcı, patlayıcı vs.) oldukça önemlidir. Bu ve bu tür kargoların taşımasının yapılması her açıdan tehlikelidir. Bu yüzden bu tarz kargoların hava yolu aracılığı ile taşınmasını doğru bulmuyor ve gerçekleştirmemekteyiz.

Uçak kargoda ebat yoktur.

Ancak bunun yanında kargoların ebatının ve ağırlığının da uçaklara uygunluk göstermesi gerekmektedir. Kişiler, uçakları araştırabilir ve bu sayede uygun uçak bulabilir. Hemen hemen her uçağımızın ise kargo taşıma kapasitesi farklıdır. Bu yüzden ağır yükler için başka uçaklarımız bulunmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgilerden yararlanmak istiyorsanız Filo sitemizi lütfen ziyaret ediniz.

Eskişehir uçak kargo VİP taşıma hizmeti sunar

Eskişehir hava kargo aracılığı ile yapılan taşıma işlemlerinde özel kargolara çeşitli ayrıcalıklar tanınmaktadır. Özel kapsamında olan bu kargolar çeşitli işlemlerden muaf tutulmaktadır. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Bunun yanında bütün kargolarda geçerli olan bir durumumuz daha mevcuttur: İç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Kargolar işlemlerimizde ise geçici olarak ufak bir değişikliğe giderek Siirt Havalimanı ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda kargo kabulü yapılmamaktadır. Ancak bu durum geçicidir.

Eskişehir uçak kargo gün içi teslimat yapar

Kargoların ağır ve ebatlarının büyük olması gibi durumlarda başka uçaklarımız devreye girmektedir. Bu durumda ise Eskişehir Hava Kargo ile Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. THY Uçak Kargo

Eskişehir uçak kargo geniş kapsamlıdır

Hava yolu aracılığı ile yapılan gönderimlerde kişilerin ve kargo işlemlerini gerçekleştiren bizlerin dikkat ettiği pek çok durum mevcuttur. Bu durumlar ile beraber kargo seferleri sorunsuz bir biçimde sona ermektedir. Bu sayede kişiler ve kargo hizmeti veren bizler herhangi bir konuda mağduriyet yaşamamaktayız.

Eskişehir uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Eskişehir – Adana Uçak Kargo | Eskişehir – Ankara Uçak Kargo |– Eskişehir – Denizli Uçak Kargo | Eskişehir – Erzurum Uçak Kargo | Eskişehir – Kayseri Uçak Kargo | Eskişehir – Konya Uçak Kargo | Eskişehir – İstanbul Uçak Kargo | Eskişehir – İzmir Uçak Kargo | Eskişehir – Diyarbakır Uçak Kargo | Eskişehir – Hatay Uçak Kargo | Eskişehir – Ordu Uçak Kargo | Eskişehir – Samsun Uçak Kargo | Eskişehir – Trabzon Uçak Kargo

Bir yanıt yazın