Hava taşımacılığı

Ankara uçak kargo

Hızlı teslimatlı kargo veya kurye gönderiniz mi var? Ankara uçak kargo şimdi devreye giriyor.

Ankara uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Ankara – Adana  | Ankara – Denizli  | Ankara – Diyarbakır  | Ankara – Erzurum  | Ankara – Kayseri  | Ankara – Konya  | Ankara – İstanbul  | Ankara – İzmir  | Ankara – Eskişehir  | Ankara – Hatay  | Ankara – Ordu  | Ankara – Samsun  | Ankara – Trabzon 

Ankara uçak kargo VİP taşıma

Uçak aracılığı ile yapılan taşımaların belirli boyutları ve ağırlıkları bulunmaktadır. Ankara hızlı kargo her uçak yüklü bir miktarda kargo taşıması yapamamaktadır. Ancak bu yüklü taşımayı yapan belirli uçaklar bulunmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakir paşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Bu alanlarda geniş gövde uçak seferlerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz uçağı inceleyerek hangi uçağı ve havalimanını arzu ediyorsanız seçebilirsiniz. Seçimleriniz sonucunda ise bizler de bu sayede taşımacılığınızı üstlenebiliriz.

En hızlı taşımacılık şeklidir uçak kargo

Ankara Uçak Kargo İle Hızınıza Hız Katıyoruz.

Ankara uçak kargo aracılığı ile sizlerin yüklü kargolarınızın taşımasını üstlenmekteyiz. Kargo taşıması yapılırken oldukça dikkat ettiğimiz iki adet husus bulunmaktadır. Bu hususların birincisi: Kargonun başına herhangi bir zarar gelmesini önlemektir. Hususların ikincisi ise: Kargonun teslimatının belirtilen sürede yapılmasıdır. Bu hususlara bizlerin dikkat etmesi ile birlikte her işlem sonucunda müşteri memnuniyeti ile karşılaşmaktayız.

Ankara uçak kargo zamanında teslimat yapar

Uçak kargo taşımacılığında en önemli unsur zamanında yapılması gereken teslimatlardır. Ankara uçak kargo firmasının en çok önem verdiği konuların başında zamanında sağladığı teslimatlardır. Tabi kargo kurye gönderilerinin sağlam kırılmadan teslimi de önemlidir. İnsanlar genelde has has olan gönderilerini uçak kargo ile taşınmasını isterler.

Ankara uçak kargo

Ankara uçak kargo hızlı ve dakiktir

Ankara uçak kargo olarak yaptığımız teslimata dikkat ettiğimiz pek çok konu vardır. Bu konular ise her iki tarafında maddi ve manevi zarar görmesini engelleyen türdedir. Bu sayede herhangi bir karışıklık çıkmadan hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere emanet ettiği kargoları ise bizler, kargo uçağına teslimden en geç 2 saat önce hazırda tutuyoruz. Bu sayede paketlemede ya da kargonun uçağa geç verilip seferin aksaması gibi çeşitli olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçmekteyiz. Kargoların bu sayede paketlemesinin tamamen güvenilir olması ve kargo uçağına olması gereken saatte varması değerli müşterilerimizin kargo işlemlerinde olabilecek aksaklıkları engelleme niteliğindedir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Ankara uçak kargo zamanında teslimat

Ankara uçak kargo taşımacılığını üstlenen bizler, kargolarınızın yerine tam zamanında hasarsız bir biçimde ulaşması için çalışmalarımızı profesyonelce sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlemlerde ise kargonun boyutu ve ağırlığı önem taşımaktadır. Müşterilerimizin bu konuya dikkat etmesi önemlidir. Her uçağın belirli bir taşıma kapasitesi vardır. Sizin ve diğer müşterilerimizin maddi ve manevi açıdan olumsuz etkilenmemeleri için dikkat ettiğimiz bu konuda, uçağa alınacak olan kargonun kapasitesini müşterilerimizin hesaplaması gerekmektedir. Kargo ağırlığına göre ise sizler, Filo sayfamızı ziyaret ederek uçak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

THY KARGO