Hava taşımacılığı

İstanbul uçak kargo

İstanbul uçak kargo iller arası acil olan kargo kurye evraklarını 6 saat içerisinde gideceği yere ulaştırmaktadır.

İstanbul uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

İstanbul – Adana  | İstanbul – Ankara  |– İstanbul – Denizli  | İstanbul – Erzurum  | İstanbul – Kayseri  | İstanbul – Konya  | İstanbul – Hatay  | İstanbul – İzmir  | İstanbul – Diyarbakır İstanbul – Eskişehir  | İstanbul – Ordu  | İstanbul – Samsun  | İstanbul – Trabzon  İstanbul – Tokat  İstanbul – Muğla

İstanbul Ankara uçak kargo gün içi teslimat yapar.

Kargo uçağı seferi tamamlandıktan yaklaşık olarak 1 saat sonra kargo teslimatını alabilirsiniz. Bu sayede kargonuza kavuşmuş olacaksınız. Aşırı yüklü kargoların taşınmasını istiyorsanız bizlerin belirli şehirlerde belirli havalimanlarında uçaklarımız bulunmaktadır. Bu sayede kişiler diledikleri uçağı seçebilmektedirler. Uçak bilgileri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için İstanbul Ankara uçak kargo için filo sayfamızı ziyaret ediniz. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakir paşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır.

İstanbul uçak kargo hatasız çalışır

İşlemlerimiz sırasında ise bizlere emanet etmiş olduğunuz kargolarınızın başına herhangi bir olumsuz durum gelmemesi için çabalamaktayız. THY KARGO

Hızlı teslimatta çığır açıyoruz

İstanbul uçak kargo sektör lideri

İstanbul uçak kargo seferlerimiz ile birlikte sizlerin dilediğiniz gibi kargolarınızı taşımayı üstlenmekteyiz. Kargolar ise ağır yük barındırmaktadır. Bu sayede kargo taşımacılığını üstlenmekteyiz. Ağır yüklü kargoların taşımasını yapan bizler müşteri memnuniyetini ve gerekli olan bütün kontrolleri göz önünde tutarak ve bu konulara oldukça dikkat ederek hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

İstanbul uçak kargo her yere hizmet götürüyor

İstanbul merkezli olarak hizmet veren İstanbul uçak kargo firması THY Kargo’nun bulunduğu tüm illere hizmet vermektedir.

İstanbul uçak kargo

İstanbul uçak kargo ile Türkiye’ye dağıtım yapıyoruz.

İstanbul uçak kargo olarak bizlerin dikkat ettiği çeşitli durumlar bulunmaktadır. Bu durumlardan en önemlisi ise uçağın kapasitesi ile kargo ağırlık ve ebatının uygunluğudur. Her uçağımızın taşıma kapasitesi farklılık göstermektedir. İstanbul ilimizde ise ağır yüklü ve büyük ebatlı kargoları taşıyacak çeşitli uçaklarımız bulunmaktadır. Sizlerin yapması gereken ise kargonuzun ebatını ve ağırlığını ölçüp ona göre uçak tercihiniz hakkında fikir yürütmenizdir. Bu sayede hem sizlerin hem de diğer müşterilerimizin kargolarını korumaktayız. Yapılan işlemler sonucu sizlere çeşitli uçaklar sunmaktayız. Uçakları sunduğumuz vakit, sizler isteğinize göre uçak seçimi yapabilirsiniz. Filo sayfamızı ziyaret ederek uçaklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Ankara İzmir uçak kargo geniş filo

İstanbul uçak kargo olarak yaptığımız uçak seferlerinin çeşitli hususlara dikkat ederek ilerlediğini görürüz. Bunlardan bir tanesi ise uçak seferleri sırasında kargonuzu korumamızdır. Kargo seferlerinin aksamaması ve zamanında belirtilen yere ulaşabilmesi için çeşitli önlemler almaktayız. Aldığımız önlemler arasında katı kurallarımız da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesiyse kargonuzun uçak seferinden en geç 2 saat önce hazır bir biçimde beklemesidir. Bu sayede firmamız, kargonuzun başına gelebilecek herhangi olumsuz durumdan kargonuzu korumaktadır. Alınan bu önlem ile beraber kargonuzun paketlenmesinden kargonuzun uçağa ulaşıp sefer saatini aksatmamasına kadar pek çok konuya dikkat ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.