İller arası araçlı kurye ile hızlı teslimat

Dünyanın gelişimi ile birlikte bir yerden başka bir yere ulaşmak oldukça kolay hale gelmiştir. Bununla birlikte kargo taşımacılığı da gelişim göstermiştir. Gün içi teslimat yapan firmamız da bu gelişen sektörde her geçen gün kendini geliştirerek daha iyi hizmetler sunmak için çalışmalar yürütmektedir. İller arası araçlı kurye hizmeti ile müşterinin memnun kalmasını sağlayan firmamız pek çok şehre kargo taşımacılığını sağlamaktadır. Bununla birlikte bünyesinde bulundurduğu araçlı kurye ve elamanların da gelişmesi için çalışmalar yürütmektedir. Pek çok şehirler arasında araçlı kurye hizmeti sağlayarak müşterilerinin kargo ve evraklarını güven içinde taşımaktadır. Aynı gün teslim kargo taşıma ihtiyaçlarınıza en iyi çözümler üreten firmamız sorunlarınıza en iyi şekilde cevap vermektedir.

İller arası araçlı kurye
İller arası araçlı kurye
 

Hızlı ve Güvenli İller Arası Araçlı Kurye

Kargo taşımacılığında iki husus çok önemlidir. Kargonun hasarsız güvenli bir şekilde varacağı noktaya ulaşması, ulaşırken de bunun en hızlı bir şekilde olması gerekir. Müşteriler bu iki husus bazında kurye firmalarını tercih etmektedir. Firmanızda bunun bilincinde olarak hız ve güven konusunda müşterilerine ikna edici referanslar sunmaktadır. Hızlı ve güvenli iller arası araçlı kurye hizmeti verirken de bu iki hususu birinci planda tutmaktadır. Kargonun şehirler arasında olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırılması hususunda ekiplerimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir. Hız konusuna dikkat ederken kargo evrakların eksiksiz ve hasarsız bir şekilde varacağı noktaya ulaşması işlemini de yürütmektedir.

İller Arası Araçlı Kurye Fiyatları

Kargo taşımacılığında müşteriler hız ve güvenin yanında bu işlemi ekonomik fiyatlara yapan firmaları tercih etmektedir. Taşıma işleminin kaliteli ve ekonomik olması elbette ki müşterileri memnun etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğu için taşıma işleminin ekonomik fiyatlara yapılması hususunda da dikkatli davranmaktadır. Firmamız iller arası araçlı kurye fiyatları belirlerken kargonun gideceği mesafe ve kargonun boyutu gibi hususları göz önünde bulundurmaktadır. Fiyat listesinin ekonomik olması hususunda gereken özeni göstermektedir. Hem bireysel müşterilere hem de kurumsal müşterilere sunulan avantajlı fiyatlar ile tek seferlik değil bir çok kez taşıma işlemini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Fiyat konusunda görüş ve öneriye açık olan firmamız sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda da çalışmalarını yürütmektedir.

Diğer hizmet kolumuz olan klima servisi için tıklayınız.

7 Comments

 • Cemal ÖRNEK

  Hayırlı işleriniz olsun. Tatil gününde rahatsız ediyorum kusura bakmayın. İstanbul Ankara arası gitmesi gereken ürünlerimiz var. Bugün teslimat yapma şansımız varmı? ve araç ile bir kişi gidebilirmi? Olumlu dönüşlerinizi bekliyor olacağım yerimiz Beşiktaş

 • İyi günler
  İzmir için sorum olacaktı. İzmir’e acil bir kurye gönderimi yapmak istiyoruz. Uçak ile göndersek mi hızlı olur yoksa araç ile giderse mi hızlı olur. Adresten alınıp adrese teslim edilecek. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  • VİP KARGO

   Uçak kargo ortalama 6-8 saat arası bir hizmettir. Araçlı kurye ürün sizde alındığı anda yola çıkmakta yakın iller için uçak kargodan daha hızlı teslimat yapabilmektedir.

 • İyi çalışmalar

  Bizler bankamatik cihazlarına parça üreten bir firmayız. İller arası gönderdiğimiz ürünler bazı zamanlarda kayboluyor veya kırılıyor. Kişiye özel bir teslimat şekliniz varmı? Örnek araç gelecek bizden ürünleri alacak adreslerine göre rutin dağıtım yaparak geri dönecek. Bu konu hakkında sizleri şirketimize ön bilgi için bekleriz. Diebold Nixdorf Careers

  • VİP KARGO

   Sayın yetkili. Talebiniz doğrultusunda hizmetimiz mevcuttur. Belirttiğiniz internet sitesindeki adresinize satış danışmanlarımız yönlendirilmiştir. İlginiz için teşekkürler

Bir yanıt yazın