İstanbul araçlı kurye rakiplerinin arasında en hızlı olanıdır.

İstanbul araçlı kurye gerek şehir içi gerek şehir dışı noktalara şirketlerin istediği kargoların taşınmasıdır. Araç türleri çeşitli olabilmektedir. Paketlerin büyüklüğüne göre araç türleri belirlenmektedir. Her aracın sağladığı avantaj ve uygunluklar farklılık göstermektedir. Burada önemli olan bu işte uzman güvenilir kurye firmaları ile çalışmaktır. Kargo gönderme modeli ile iş yapan firmaların müşterileri kargoların hızlı ve sağlam gelmesini önemsemektedir. Sizler kendi müşterinize sağlam ve hızlı bir  kargo teslimi yapmak istiyorsanız firmamızın sağladığı araçlı kurye hizmeti tam size göre. Kargo miktarı ve türüne göre sizlere araçlı kurye göndermekteyiz. Eğer küçük bir paket ise ve hızlı olunması isteniyorsa en uygun araç motor olacaktır. Bu araçlar değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul araçlı kurye ile Edirne teslimatı

Kurye hizmeti sadece İstanbul içine değil komşu şehirlere de yapılmaktadır. Hızlı gönderme kuryeliğin en önemli noktasıdır. Paketleri hızlı şekilde teslim ederken de sağlam şekilde gitmesine de özen göstermekteyiz. İstanbul Edirne arası araç kurye işlerimizde ise paketin komşu şehirde doğru adrese gitmesine özen göstermekteyiz. İşletmenize birçok noktadan sipariş geliyorsa korkmayın siparişlerinizi güvenle birçok noktaya taşıyabiliriz. Taşıma kapasitemiz sayesinde  siparişleriniz artarak işletmenizi büyütebilirsiniz.

İstanbul araçlı kurye
İstanbul araçlı kurye
 

İstanbul araçlı kurye Firması İle Çalışma Faydaları

İstanbul araçlı kurye sizlere oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır. Kurye hizmetleri, firmanızın ticari nakliye endişeleriyle ilgilenir. Bu nedenle, şirket teslimatlarını yönetmek için artık filonuzu kullanmak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Böylece işletmeniz yakıt, bakım ve onarım masraflarını içeren araç giderlerinden tasarruf edebilir. Ayrıca, dağıtım sistemini çalıştırmak için personel işe alma maliyetini düşürmeye yardımcı olur. Firma tarafından yapılan her teslimat, kayıp veya hasara karşı güvence altına alınmalıdır. Paketin durumu tahrif edilirse, sorumluluk şirkete aittir. Bu küçük işletme nakliye ihtiyaçlarının dış kaynak kullanımı, riskleri ve yükümlülükleri kurye hizmeti sağlayıcısına devreder.

İstanbul araçlı kurye maliyetleri düşürür

Bu nedenle, işletmeniz ürünleri sigortalamak ve güvence altına almak için katlanılan maliyetlerde ek tasarruf sağlayabilir. Teslimatlarınızı yapmak için kurye kuruluşlarına güvenmek, ana işinize odaklanmanız için size zaman ve kaynak sağlar. Bunun, bir İstanbul araçlı kurye başarı öyküsünün tüm sütunları olan üretkenlik, verimlilik ve karlılık üzerinde olumlu bir etkisi vardır. THY KARGO

İstanbul araç kurye nerelere hizmet vermektedir.

İstanbul Bursa arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Kocaeli arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Yalova arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Sakarya arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Bolu arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Karabük arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Tekirdağ arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Kırklareli arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Düzce arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Zonguldak arası araçlı hızlı kurye | İstanbul Edirne arası araçlı hızlı kurye

14 Comments

 • Ansaldo kazı

  Böyle bir hizmetten haberdar değildik daha çok reklam yaparsanız herkes sizi tanımış olur. Şimdi gelelim konumuza bizim akşam kargoya vermeyi unuttuğumuz bir adet kolimiz var bunun kara yolu ile İzmir’e gitmesi gerekiyor. Oradaki şantiye durmuş vaziyette aciliyet çok fazla. Yerimiz Levent bölgesinde alım için kuryenizi bekliyoruz teşekkürler.

 • Namlı

  İyi çalışmalar

  Ankara pursaklara gitmesi gereken bir adet kolimiz var. Uçak kargo veya araçlı kurye ile gitmesi gerekiyor aciliyet söz konusu olduğu için. Acaba hangisi daha hızlı gider? bizim terimiz Kadıköy de

  • VİP KARGO

   Araçlı kurye bazı illerde uçak kargodan daha hızlıdır. Ankara iline kadar uçak kargo hizmetinden önce ulaşır fakat Ankara dan ilerisi için uçak kargo daha hızlıdır. Prosedürler uçak kargo hizmetini yavaşlatmaktadır.

 • Altan SERT

  Tekrardan iyi çalışmalar dilerim.

  İzmir için gönderdiğimiz ürünler teslim edilmiş. Gösterdiğiniz özveri ve işinize saygıdan dolayı tebrik eder teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 • Niyazi KARAKAYA

  İyi günler.

  Bolu mengene gitmesi gereken 5 adet kolimiz var çok fazla büyük değiller. Binek araca rahatlıkla sığarlar. Biraz aciliyetimiz gün içinde mesai bitmeden teslim edilmesini istiyoruz. Musaitlik durumunuz nedir ve akşama kadar teslim olurmu?

 • Mrb

  Sitenizi incelediğimde İzmir için araçlı kurye hizmetiniz olduğunu gördüm. Öncelikle sorum şu olacak aynı yere uçak kargo hizmeti de yapıyorsunuz hangisi daha hızlı teslimat yapabiliyor teşekkürler

  • VİP KARGO

   Dilara hanım mrb

   Evet İzmir için uçak kargo hizmetimiz mevcuttur. Araçlı kurye ve uçak kargo hizmetimiz süre olarak hemen hemen aynıdır. Çünkü uçağa verilecek kargonun en erken 2 saat öncesinden hava limanı kargo bölümüne teslim edilmesi gerekiyor. Uçak kargonun adresten alım ve teslimat süresi ortalama 6 saattir.

 • İyi günler İstanbul Şişliden Ankara Çankaya ya bir paketimiz var acil gitmesi gereken. İstanbul Ankara arası araçlı kurye talebimiz olacak. Kaç saatte gider acaba? paket şu anda hazır.

Bir yanıt yazın