İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye Şehirler Arası

Bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu birçok hizmeti ile gündeme gelen firmamız, müşterilerine yeni bir hizmet daha sunmaktadır. Bu hizmet “Kuryelik Hizmeti”  olarak piyasada bulunan taşımacılık işlemidir. İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye kapsamında gerçekleşen durumlardan biri de İstanbul ve Manisa şehirlerinin arasında taşıma işlemlerinin yapılabilmesi olmaktadır.

İstanbul ve Manisa illeri sınırları içerisinde gerçekleşen kuryelik hizmetini verebilmemiz için, her iki ilde ayrı ayrı birden çok şubemiz yer almaktadır. Bu şubeler yardımıyla, firmamızda yetkili kişiler ile kuryeler arasında iletişimin her daim korunması sağlanabilmektedir. Acil teslimat gerektiren kargolar için VİP KARGO KURYE TAŞIMACILIK bir telefon kadar yakındır.

İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye aciliyetin farkındadır

İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Müşteri memnuniyetini kazanmak için ise doğru misyon ve vizyonla çalışmak gerekir. Firmamızın vizyon ve misyonu kapsamında; en iyi kalitede, müşterinin beklediği süre zarfında ve müşteriye uygun fiyat belirlemesinin yapılması ile sektörde yerini almak bulunur.

İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye
İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye
 

İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye VİP taşma yapar

Bu işlemin gerçekleştirilmesi sırasında firmamızın büyük dikkat gösterdiği birkaç husus bulunmaktadır. Aşağıda bahsi geçen hususlara maddeler halinde yer verilmiştir.

  • Müşterinin firmamız tarafından taşınmasını istediği paketin (ürün veya malzemenin), kuryelik işlemleri sırasında herhangi bir hasar almaması veya zaruri durumla karşı karşıya kalmaması için emniyet tedbirleri alınmaktadır. Kurye hizmetlerimiz içerisinde herhangi bir sorun yaşayan paketinizin sorumluluğunu firmamız almakta ve yine firmamız tarafından karşılığı ödenmektedir.
  • Gönderici firmanın bulunduğu ortamdan alıcı firmanın bulunduğu bölgeye kadar paketin kuryelik yapan firma tarafından verilen süre vaadi içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  • Firmamızın şehirlerarası mesafelerde bulunan kargo ve kurye hizmeti içerisindeki gruplarda, profesyonel çalışanlar yer almaktadır. Gerekli ekipmanlar ve edindikleri tecrübe ile kurye hizmetini sunarlar.

İstanbul Manisa Arası Araçlı Kurye hızlı teslimat.

İstanbul Manisa Arası Arabalı Kurye müşterilerimizin artması ve verdiğimiz kurye hizmetinin kalitesinin birçok insan tarafından tasdik edilmesi nedeniyle hizmet alanımızı genişlemesi oldu, araç sayımızı da yükseltmiş olduk.

Diğer hizmet kolumuz olan klima servisi için tıklayınız.

Bir yanıt yazın