image

İstanbul Mobil Araçlı Kurye

İstanbul mobil araçlı kurye gerek şehir içi gerek şehir dşı noktalara şirketlerin istediği kargoların taşınmasıdır. Araç türleri çeşitli olabilmektedir. Paketlerin büyüklüğüne göe araç türleri belirlenmektedir. Her aracın sağladığı avantaj ve uygunluklar farklılık göstermektedir. Burada önemli olan bu işte uzman güvenilir kurye firmaları ile çalışmaktır. Kargo gönderme modeli ile iş yapan firmaların müşterileri kargoların hızlı ve sağlam gelmesini önemsemektedir. Sizler kendi müşterinize sağlam ve hızlı bir  kargo teslimi yapmak istiyorsanız firmamızın sağladığı araçlı kurye hizmeti tam size göre. Kargo miktarı ve türüne göre sizlere araçlı kurye göndermekteyiz. Eğer küçük bir paket ise ve hızlı olunması isteniyorsa en uygun araç motor olacaktır. Bu araçlar değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul mobil araçlı kurye ile Edirne teslimatı

Kurye hizmeti sadece İstanbul içine değil komşu şehirlere de yapılmaktadır. Hızlı gönderme kuryeliğin en önemli noktasıdır. Paketleri hızlı şekilde teslim ederken de sağlam şekilde gitmesine de özen göstermekteyiz. İstanbul Edirne arası araç kurye işlerimizde ise paketin komşu şehirde doğru adrese gitmesine özen göstermekteyiz. İşletmenize birçok noktadan sipariş geliyorsa korkmayın siparişlerinizi güvenle birçok noktaya taşıyabiliriz. Taşıma kapasitemiz sayesinde  siparişleriniz artarak işletmenizi büyütebilirsiniz.

İstanbul mobil araçlı Kurye Firması İle Çalışma Faydaları

İstanbul mobil araçlı kurye sizlere oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır. Kurye hizmetleri, firmanızın ticari nakliye endişeleriyle ilgilenir. Bu nedenle, şirket teslimatlarını yönetmek için artık filonuzu kullanmak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Böylece işletmeniz yakıt, bakım ve onarım masraflarını içeren araç giderlerinden tasarruf edebilir. Ayrıca, dağıtım sistemini çalıştırmak için personel işe alma maliyetini düşürmeye yardımcı olur. Firma tarafından yapılan her teslimat, kayıp veya hasara karşı güvence altına alınmalıdır. Paketin durumu tahrif edilirse, sorumluluk şirkete aittir. Bu küçük işletme nakliye ihtiyaçlarının dış kaynak kullanımı, riskleri ve yükümlülükleri kurye hizmeti sağlayıcısına devreder.

İstanbul mobil araçlı kurye maliyetleri düşürür

Bu nedenle, işletmeniz ürünleri sigortalamak ve güvence altına almak için katlanılan maliyetlerde ek tasarruf sağlayabilir. Teslimatlarınızı yapmak için kurye kuruluşlarına güvenmek, ana işinize odaklanmanız için size zaman ve kaynak sağlar. Bunun, bir İstanbul mobil araçlı kurye başarı öyküsünün tüm sütunları olan üretkenlik, verimlilik ve karlılık üzerinde olumlu bir etkisi vardır. THY KARGO

İstanbul araç kurye nerelere hizmet vermektedir.

İstanbul Bursa arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Kocaeli arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Yalova arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Sakarya arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Bolu arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Karabük arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Tekirdağ arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Kırklareli arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Düzce arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Zonguldak arası mobil araçlı hızlı kurye | İstanbul Edirne arası mobil araçlı hızlı kurye

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo