image

İzmir uçak kargo taşıma

İzmir uçak kargo sayesinde sizlerin yüklü kargolarınızın taşıma işlemlerini üstlenmekteyiz. Amacımız ise kargolarınızı koruyarak belirttiğiniz adrese ulaşımını sağlamaktır. Bu sırada ise dikkat ettiğimiz pek çok konu ve katı kurallarımız bulunmaktadır.

İzmir uçak kargo ile hızlı kargo

Ulaşması acil olan ve güvenli gitmesi gereken kargo kurye gönderileriniz İzmir uçak kargo ile hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

İzmir uçak kargo hızlıdır.

İzmir uçak kargo aracılığı ile taşınan kargoların belirli kurallara uyması gerekmektedir. Sizlerin de bu konu ve kuralları bilmenizde fayda vardır. Belirli kargo ağırlığı aralığı bulunmaktadır. Aşırı yüklü bir kargo taşıması istiyorsanız da çeşitli illerin havalimanlarında uçaklarımız bulunmaktadır.  Bu sayede sizler, dilediğiniz uçağı Filo sayfamızı ziyaret ederek seçebilirsiniz.

İzmir uçak kargo dakiktir.

İzmir uçak kargo olarak bizler, tehlikeli madde kargo taşımasını yapmamaktayız. Kargoların herhangi bir yanıcı ya da patlayıcı olacak şekilde çeşitli tehlikeleri bulunuyorsa bu ve bu gibi durumlarda uçak kargo aracılığı ile taşıma yapmamaktayız. Bu sayede uçakta bulunan her şeyi koruma altına almaktayız. Duruma dikkat ederek kargo siparişi vermeniz gerekmektedir. Pek çok duruma dikkat ederek işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

İzmir uçak kargo kurye hizmeti.

Kargo uçaklarımız için belirli durum ve kurallarımız bulunmaktadır. Bunlar ise şöyledir: Kargolar sefer saatinden 2 saat önce hazır bir biçimde beklemektedir. Bu durum ile birlikte uçak seferi aksamasının önüne geçilmektedir. Kargonuzu ilgili seferin varış saatinden ortalama 1 saat sonra teslim alabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. İç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt İzmir uçak kargo işlemi yapılabilmektedir. Kargo ebatlarının ilgili uçağın kapasitesine uygun olması gerekmektedir. Bu yüzden Filo sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

THY KARGO

İzmir uçak kargo güvenlidir.

Kurallar ve dikkat edilen konular sayesinde hem sizi hem de diğer müşterilerimizin maddi ya da manevi açıdan olumsuz etkilenebilmelerinin önüne geçmekteyiz. Müşteri memnuniyetine çok büyük bir önem veren bir firmayız. Sizlerin mağdur olmamanız için azami bir gayret ile çalışmaktayız. Bu sayede hem firma hem de sizler herhangi bir sorun yaşamadan hizmet verip yararlanabiliyorsunuz.

İzmir uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

İzmir – Adana Uçak Kargo | İzmir – Ankara Uçak Kargo |İzmir – Denizli Uçak Kargo | İzmir – Erzurum Uçak Kargo | İzmir – Kayseri Uçak Kargo | İzmir – Konya Uçak Kargo | İzmir – Hatay Uçak Kargo | İzmir – İstanbul Uçak Kargo | İzmir – Diyarbakır Uçak Kargo | İzmir – Eskişehir Uçak Kargo | İzmir – Ordu Uçak Kargo | İzmir – Samsun Uçak Kargo | İzmir – Trabzon Uçak Kargo İzmir – Tokat Uçak Kargo İzmir – Muğla Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo