image

Kayseri Uçak Kargo Hizmete Açıldı

Kayseri uçak kargo sayesinde kargolar herhangi bir hasar almadan profesyonel bir biçimde tam vaktinde kargo sahiplerinin istediği yere ulaşmaktadır. Kargo ise özellikle son dönemlerde son derece önemlidir. Kargo taşımacılığının hatırı sayılır bir yeri bulunmaktadır çünkü kargo taşımacılığı her ne kadar özenli olursa kişiler de o denli mutlu olurlar.

Kayseri uçak kargo her alanda vardır.

Kayseri uçak kargo firması şehir içi motorlu kurye ve şehirler arası araç kurye hizmetinde boy göstermeye başlamış olup rakiplerine fark atmaktadır.

 

Kayseri Uçak Kargo Her Alanda Taşımacılık Yapar

Kayseri Uçak Kargo olarak müşteri memnuniyeti için pek çok konuya hassas yaklaşmaktayız. Bu konulardan en önemlileri ise kargo özelliği (Ebat, ağırlık, içerik vs.) ve seferin aksamaması durumudur. Ekibimiz bu iki duruma oldukça hassas yaklaştıkları için de herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Kayseri Uçak Kargo Teslimatları Zamanında Yapar

Kayseri Uçak Kargo seferden önce, seferden sonra ya da sefer esnasında pek çok durumun üzerinde durmaktadır. Örneğin kargo içeriği durumu. Kargo içeriğinin tehlikeli madde olmaması son derece önemlidir. Kargo içeriğinde yanıcı patlayıcı ya da bu tarz uçak ile taşım sonucunda büyük ölçüde hasara yol açabilecek her türlü kargonun taşımasını geçekleştirmemekteyiz. Bu durum tehlikelidir ve herkesin mağduriyetine yol açmaktadır. Bu yüzden bu konuda hassasiyetimiz bulunmaktadır. Bunun dışında ise kargo ebatı ve ağırlığı da önemli bir konudur. Her uçağın belirli taşıma kapasitesi bulunduğu için kargo taşıma işleminden önce bu durum kontrol edilmelidir. Kargoların ağırlık aralığında bulunması gerekmektedir. Kargolar aralık dışında ise farklı bir uçak ile taşımayı gerçekleştirmekteyiz.

Kayseri Uçak Kargo Güven Verir

Kayseri Uçak Kargo uçak seferinden önce kargo ağırlığı konusuna dikkat etmektedir. Kargo ağırlık aralığını aşan kargolar için ise Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterimiz problem yaşamamaktadır. Kargo uçakları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Filo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kayseri Kargo Uçağı

Kayseri Uçak Kargo Hep Yanınızda

Kargo taşıması sırasında ayrıcalık tanıdığımız bir durum bulunmaktadır. Bu durum ise yalnızca özel kapsamlı kargolar için geçerlidir. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Bu sayede kolaylık ile taşıma gerçekleşebilmektedir. Bu durumun yanında ise bütün iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Ancak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır

 THY Uçak Kargo

VİP kargo nerelere hizmet götürüyor?

Kayseri – Adana Uçak Kargo | Kayseri – Ankara Uçak Kargo |Kayseri – Denizli Uçak Kargo | Kayseri – Erzurum Uçak Kargo | Kayseri – İzmir Uçak Kargo | Kayseri – Konya Uçak Kargo | Kayseri – Hatay Uçak Kargo | Kayseri – İstanbul Uçak Kargo | Kayseri – Diyarbakır Uçak Kargo | Kayseri – Eskişehir Uçak Kargo | Kayseri – Ordu Uçak Kargo | Kayseri – Samsun Uçak Kargo | Kayseri – Trabzon Uçak Kargo İzmir – Kayseri Uçak Kargo İzmir – Kayseri Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo