Konya uçak kargo hızlı ve güvenlidir

Konya uçak kargo ile birlikte kargo taşımaları profesyonel bir biçimde tamamlanmaktadır. Kargo taşıma işlemleri son dönemlerde oldukça popüler olup kişi ya da kişilerin memnuniyeti odaklı işlemektedir. Kargo işlemleri sırasında ise kişilerin, kargo işleminden beklediği en büyük hizmet kargoların başına herhangi bir şey gelmeden zamanında kargo taşıması yapılmasıdır. Bu yüzden bizler bu duruma son derece hassas yaklaşarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Konya uçak kargo taşımacılığın her alanında vardır.

Konya hava kargo sadece havalimanları arasında uçak ile taşımacılık yapmaz. Kendisine yakın olan iller için araçlı kurye hizmeti de vermektedir.

Konya uçak kargo
Konya uçak kargo

Konya Uçak Kargo Gün İçi Teslimat Yapar

Konya Uçak Kargo ile beraber kargoların sorunsuz bir biçimde iletilmesi için çeşitli adımlardan sorunsuz bir biçimde geçilmesi gerekmektedir. Kargo işlemleri için pek çok duruma dikkat etmek gerekmektedir. Kargo işlemlerimizi gerçekleştirebilmemiz için öncelikler kargonun içeriğinde herhangi bir şekilde patlayıcı ya da yanıcı vs. olacak şekilde tehlikeli madde bulunmamalıdır. Bunun yanı sıra kargoların ebatlarının ve ağırlığının kargo uçağına uygun olması gerekmektedir. Bu durum için kargo uçağının ağırlık aralığını bilmek gerekmektedir. Detaylı bilgi için Konya Uçak Kargo Filo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kargolar bu sayede taşımaya hazır hale gelmektedirler. Bu ve bu gibi konular üzerinde özellikler durulmaktadır çünkü bu denli önemli konuların aksaması diğer müşterilerimizi de olumsuz etkileyebilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli olduğu için bu durum oldukça önemlidir.

Konya Uçak Kargo Sayenizde Vardır

Konya Uçak Kargo seferinden 2 saat önce kargolar kontrolden geçip hazır halde beklemektedir. Kargo işlemleri kontrollü bir biçimde gerçekleşmektedir. Daha sonra ise kargolar ilgili uçaklara yerleştirilmektedir. Ağırlığı uçakların kargo için ayırmış olduğu ağırlık aralığından fazla olan kargolar ise başka havalimanlarında bulunan daha ağır yük taşıyabilen uçaklarımız aracılığı ile taşınmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Bu sayede her türlü kargo taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Konya Uçak Kargo Kapsamlıdır

Konya Hızlı Uçak Kargo özel kargo kapsamlı kargolarımız için ise çeşitli durumlar mevcuttur. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Bunun dışında ise iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Ancak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır. THY KARGO

Konya uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Konya – Adana Uçak Kargo | Konya – Ankara Uçak Kargo |Konya – Denizli Uçak Kargo | Konya – Erzurum Uçak Kargo | Konya  – İzmir Uçak Kargo | Konya – Kayseri Uçak Kargo | Konya – Hatay Uçak Kargo | Konya – İstanbul Uçak Kargo | Konya – Diyarbakır Uçak Kargo | Konya – Eskişehir Uçak Kargo | Konya – Ordu Uçak Kargo | Konya – Samsun Uçak Kargo | Konya – Trabzon Uçak Kargo Konya – Tokat Uçak Kargo Konya – Muğla Uçak Kargo

4 Comments

Bir yanıt yazın