image

Mobil araç kurye

Ülkemizin birçok şehrine hizmet sınırlarını daha da genişleterek olabildiğince bütün insanlara mobil kurye araçlı kurye olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimize faydamız dokunabiliyor.

Mobil araç kurye iller arası hızlı kargo dağıtımı yapar

Türkiye’nin her bir yerine özellikle de tatil yerleri, ulaşımın aksaklık göstermediği alanlar, yüksek belde de bulunan yerler ve aslında mobil bölgeler olarak da adlandırılan belirli şehirlere  hizmet verebilmek için mobil servisler ile kargonuzu en kısa zamanda sıkıntısız bir şekilde elinize ulaştırıyoruz. Ama olağan dışı durum olduğu taktirde de kargo biraz gecikmesi normaldir.

Mobil araçlı kurye ekipleri hızlıdır

Bu mobil araç kurye özelliği, gezici şube özelliği taşıdığından dolayı da her ihtiyacı olan insanın faydalanması gereken bir sistemdir. Haftanın belirli günlerinde bulundurduğumuz mobil kargolarımız ile her insanın yardımına koşmayı bir görev olarak biliyor ve itinalı bir şekilde görevimizi yerine getiriyoruz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre gelme süreleri farklılık gösterecektir. Ama en kısa zamanda elinize zararsız bir şekilde geleceğinin de güvencesini veriyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından itinalı çalışmalarımız ile her müşterimizi memnun bıraktığımızı da söylemekte fayda var.

Mobil araç kurye iller arası hızlı teslimat

Zaman ve fiyat bakımından hiç bir mağduriyet yaşanmadığı gibi ürünleriniz de son derece sağlam ve istediğiniz gibi elinize güzel bir şekilde ulaşmaktadır. Ürüne zarar gelmediği gibi kolilerin dış yüzlerinde de hiç bir hasar, yırtılma, yıpranma gibi hoşa gitmeyen görüntüler olmamaktadır. Kargonun doğru kişiye ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü de özenli ve dikkatli bir şekilde çalışanlarımız tarafından yapılıyor.

Araçlı Mobil Kurye İle Öncelikli Teslimat

Öncelikli teslimatlarından yararlanabilmek için gerekli şubeye gelmeniz gerekir ya da müşteri hizmetlerini arayarak da öncelikli mobil kurye teslimatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama sayesinde de kargonuzun gelip gelmediğini de görebilme şansına sahipsiniz.

Teslim Süreleri

Hedeflenen sürelerde geç kalma olasılıkları çok fazla görülmediği gibi olası bir istisnai durumlarda karşılaşılan bu geç kalma durumlarında da en kısa zamanda mobil kargomuz ile ürününüzü hızlı bir şekilde zarar görmeden elinize ulaştırmak için çaba sarf ederek, hizmetimizden en iyi bir şekilde yararlanmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Mobil kurye kargo kaliteli hizmet

Kaliteli bir hizmetimiz sonucunda her insan bizden memnun kaldığı gibi sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. THY KARGO

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo