Moto kurye

Motorlu kurye hızlıdır.

Motorlu Kurye Hizmeti

Günümüzde her geçen gün gelişen ve yenilenen dünyada pek çok hizmet kargo firmaları aracılığıyla alıcılarına ulaştırılır. Özellikle e-ticaret sitelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte kargo hizmeti günümüzün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Çoğunlukla kargolar standart kargo hizmeti ile alıcılarına ulaştırılır. Standart kargo hizmetinde kargolar kuryelere teslim edilir ve kuryeler de araçlarıyla kargoları alıcılarına ulaştırır. Ancak çağın getirdiği yoğunluktan ötürü mevcut durumdaki kargo hizmetleri yetersiz kalmıştır ve motorlu kurye hizmeti de bu ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkmıştır.

Hakkındaki Videoyu Oynat Motorlu kurye
0

Sektördeki 12. yılımız.

2010 yılında kurulan VİP KARGO KURYE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ 12. yılını kutluyor.

0

Günlük teslimat.

Aynı gün içinde ortalama 500 ile 550 farklı adrese teslimat yapıyoruz. Her zaman sağlıklı ve hızlı teslimat önceliğimiz.

0

Devamlı müşteri.

Kırılan ve kaybolan kargo kurye gönderilerinden ve geç teslim olan evraklardan bıkan devamlı müşteri.

Motorlu kurye hızlı teslimat demektir.

Moto kurye hizmeti kargo dağıtıcısı kişilerin motosiklet aracılığıyla dağıtım yaptığı ve bu sayede özellikle metropollerde dağıtım sürecinin daha da hızlanmasını sağlayan bir işlemdir.  Motorlu kurye hizmeti ile kırılabilecek eşyalar, kıymetli evraklar, pasta ve çiçek gibi çeşitli ürünlerin teslimi yapılır.  Kuryenin görevi kendisine teslim edilen ürünü en kısa sürede ve en sağlam şekilde alıcısına ulaştırmaktır. Motosiklet ile dağıtım yapıldığında trafik gibi çevresel etkenler minimuma indirilir.

Moto Kurye Hizmetinin Avantajları

Motorlu kurye hizmeti acil teslimat gereken durumlarda, önemli evrakların tesliminde ve hassas kargoların teslim edilmesi durumunda kullanılabilen bir kargo hizmetidir. Daha öncede belirtildiği gibi moto kurye hizmeti motorların trafik içerisinde geçişlerinin daha kolay olmasından dolayı trafik gibi çeşitli faktörlerin  etkisini minimuma indirir. Bu nedenle daha hızlı ve kolay şekilde kargonun sahibine teslim edilmesini sağlar.

Acil gönderileriniz için Vip Kargo

Motorlu kurye hizmeti günümüzde farklı kollara ayrılmıştır. Bunlar  acil motorlu kurye, express motorlu kurye ve hızlı motorlu kuryedir. Bunlar kişinin kargoya vermek  istediği ürünün ya da belgenin en hızlı ve en pratik  şekilde karşı tarafa ulaştırılması amacıyla planlanmış olan hizmetlerdir. Asıl amaç daima müşteri memnuniyetidir ve hızlı kurye hizmeti de bu memnuniyeti arttırmak amacıyla tasarlanmış olan bir hizmettir. Moto kurye hizmeti  GPS sistemiyle anlık olarak takip edilebildiği için müşteriler tarafından sıkça tercih edilen yöntemler arasına girmiştirler. Bir çok ilde bulunmaktayız. Moto kurye hizmeti sunmak için herhangi bir eğitim kurumunu bitirmiş olma şartı da aranmaz. Bu durum kişilerin moto kurye olmalarını kolaylaştıran ve bu işi yapmalarına teşvik eden durumlardan biridir. Uçak kargo için çözüm ortağımız THY KARGO

Kargo bekleyen

“Çaresi yok; o kargo buraya gelecek.

Kargonuz teslim edilmek üzere adresinize doğru yola çıkmıştır.”

Fatih KUNDURACI
Sabırlı müşteri

Motorlu kurye çağırmak için bizimle iletişime geçiniz.