image

Motorlu Kurye Hizmeti

Günümüzde her geçen gün gelişen ve yenilenen dünyada pek çok hizmet kargo firmaları aracılığıyla alıcılarına ulaştırılır. Özellikle e-ticaret sitelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte kargo hizmeti günümüzün vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Çoğunlukla kargolar standart kargo hizmeti ile alıcılarına ulaştırılır. Standart kargo hizmetinde kargolar kuryelere teslim edilir ve kuryeler de araçlarıyla kargoları alıcılarına ulaştırır. Ancak çağın getirdiği yoğunluktan ötürü mevcut durumdaki kargo hizmetleri yetersiz kalmıştır ve motorlu kurye hizmeti de bu ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkmıştır.

Motorlu kurye hızlı teslimat demektir.

Moto kurye hizmeti kargo dağıtıcısı kişilerin motosiklet aracılığıyla dağıtım yaptığı ve bu sayede özellikle metropollerde dağıtım sürecinin daha da hızlanmasını sağlayan bir işlemdir.  Motorlu kurye hizmeti ile kırılabilecek eşyalar, kıymetli evraklar, pasta ve çiçek gibi çeşitli ürünlerin teslimi yapılır.  Kuryenin görevi kendisine teslim edilen ürünü en kısa sürede ve en sağlam şekilde alıcısına ulaştırmaktır. Motosiklet ile dağıtım yapıldığında trafik gibi çevresel etkenler minimuma indirilir.

Moto Kurye Hizmetinin Avantajları

Motorlu kurye hizmeti acil teslimat gereken durumlarda, önemli evrakların tesliminde ve hassas kargoların teslim edilmesi durumunda kullanılabilen bir kargo hizmetidir. Daha öncede belirtildiği gibi moto kurye hizmeti motorların trafik içerisinde geçişlerinin daha kolay olmasından dolayı trafik gibi çeşitli faktörlerin  etkisini minimuma indirir. Bu nedenle daha hızlı ve kolay şekilde kargonun sahibine teslim edilmesini sağlar.

Acil gönderileriniz için Vip Kargo

Motorlu kurye hizmeti günümüzde farklı kollara ayrılmıştır. Bunlar  acil motorlu kurye, express motorlu kurye ve hızlı motorlu kuryedir. Bunlar kişinin kargoya vermek  istediği ürünün ya da belgenin en hızlı ve en pratik  şekilde karşı tarafa ulaştırılması amacıyla planlanmış olan hizmetlerdir. Asıl amaç daima müşteri memnuniyetidir ve hızlı kurye hizmeti de bu memnuniyeti arttırmak amacıyla tasarlanmış olan bir hizmettir. Moto kurye hizmeti  GPS sistemiyle anlık olarak takip edilebildiği için müşteriler tarafından sıkça tercih edilen yöntemler arasına girmiştirler. Bir çok ilde bulunmaktayız. Moto kurye hizmeti sunmak için herhangi bir eğitim kurumunu bitirmiş olma şartı da aranmaz. Bu durum kişilerin moto kurye olmalarını kolaylaştıran ve bu işi yapmalarına teşvik eden durumlardan biridir. Uçak kargo için çözüm ortağımız THY KARGO

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Yaptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo