image

Ordu uçak kargo ile hızlı teslimat sağlıyoruz.

Ordu Uçak Kargo ile birlikte kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Hava yolu aracılığı ile yapılan kargo taşımacılıkları ise pek çok yönden oldukça avantajlıdır. Hava yolu aracılığı ile yapılan kargo taşımaları özellikle güvenlik ve hız açısından önemlidir. Ordu kargo uçağı oldukça hızlıdır. Bu sayede kişi ya da kişiler zamandan tasarruf ederek kargolarına ulaşmaktadırlar.

Ordu uçak kargo geniş alanda çalışıyor.

Ordu uçak kargo sadece Ordu ili ile sınırlı değildir. VİP Kargo aynı zamanda Giresun iline de hava taşımacılığında hizmet vermektedir.

Ordu Uçak Kargo Dağıtımda Sektör Lideri

Ordu Uçak Kargo İle Avantajlı Taşımacılık Hava yolu ise diğer yollara (Deniz, kara, demir) nazaran çok daha güvenlidir. Bu yüzden kişi ya da kişilerin bu kargo yolunu kullanmaları oldukça sık gözlemlenmektedir. Özellikle ağır yüklü kargolar için hava yolu taşımacılığı yapılmaktadır.

Ordu Uçak Kargo İle Ordu’nun Yükünü Biz Taşıyoruz

Ordu Uçak Kargo pek çok konuya dikkat edilerek seyir haline geçmektedir. Bizler ise bu ve bu gibi konularda son derece ciddi ve hassasız. Durumun böyle olması kişi ya da kişilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için son derece önemlidir. Genellikle rezervasyon ile işlemler ilerlemektedir ancak iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Özel kapsamlı kargolar da bulunmaktadır. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü ise bütün iç hat taşımalarında yapılmaktadır.

Ordu Uçak Kargo Dağıtım Alanında Giresun Vardır

Ordu Uçak Kargo uçaklarının belirli bir taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Bulunan bu taşıma kapasitesi ise her bir kargo için belirli ağırlığı kapsamaktadır. Her kargonun uçağa göre belirli ağırlıklarda olması gerekmektedir. Ancak bu ağırlık aralığını geçen kargolar da bulunmaktadır. Bu ve bu gibi durumlarda ise devreye başka havalimanlarında bulunan uçaklarımız devreye girmektedir. Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanında daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Bu sayede her birey kargo işlemlerini kolaylık ile gerçekleştirebilmektedirler. Bireylerin ise daha önceden bilgi alması önemlidir bbu sayede doğru uçak ile doğru taşıma yapılması mümkündür. Detaylı bilgiye ulaşmak için Filo sayfamızı ziyaret ediniz.

Ordu Uçak Kargo Titiz ve Dikkatlidir

Kargo uçaklarının pek çok özelliği olmaktadır. Güvenliğin yanında ise tedbirler de son derece önemlidir. Kişi ya da kişilerin mağdur olmaması için Ordu Uçak Kargo  olarak pek çok konuya dikkat etmekteyiz. Bu konular arasında ise kargoların seferden 2 saat önce hazır olması bulunmaktadır. Bunun ile birlikte kargolar kontrolden geçip paketlenme işlemleri yapılmaktadır ve erken hazırlanma ile birlikte sefer aksaması olasılığı en aza indirgenmektedir. Çözüm ortağı Türk Hava Yolları Cargo

Ordu uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Ordu – Adana Uçak Kargo | Ordu – Ankara Uçak Kargo |Ordu – Denizli Uçak Kargo | Ordu – Erzurum Uçak Kargo | Ordu – İzmir Uçak Kargo | Ordu – Kayseri Uçak Kargo | Ordu – Hatay Uçak Kargo | Ordu – İstanbul Uçak Kargo | Ordu – Diyarbakır Uçak Kargo | Ordu – Eskişehir Uçak Kargo | Ordu – Konya Uçak Kargo | Ordu – Samsun Uçak Kargo | Ordu – Trabzon Uçak Kargo Ordu – Tokat Uçak Kargo Ordu – Muğla Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo