image

Özel Kargo Taşıma Servisi

Özel kargo taşıma, son derece önemli bir konu olmaktadır. Özel kargolar, taşınması esnasında ve paketlenmesi esnasında özel ilgi gerektiren kargolara verilen addır. Bu kargoların taşınması, paketlenmesi, etiketlenmesi gibi durumlarda uygulanması gereken birtakım kuralar mevcuttur. Özel kargolar kargo firmasına verildikten sonra teslim edilene kadar son derece özenle taşınmalı ve sık sık kargonun durumunun kontrolü yapılmalıdır. Özel kargoların pek çok çeşidi mevcuttur. 

Her konuda özel kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz

Özel kargoların pek çok çeşidi mevcuttur. Özel kargoların taşınmasında alanında uzman ve güvenilir firmalar ile anlaşmak gerekmektedir. Aksi takdirde özel kargonuz ihtiyacı olan özeni göremez ve umduğunuz şekilde teslim edilemez. Bu sebeple özel kargo taşımacılığı yapacak olan firmanın son derece büyük bir özenle seçilmesi en önemli hususlardan birisidir. Firmamız öze kargolarınızın taşınmasında gereken en büyük özeni ve titizliği göstermekte ve sizlere kargonuzu sağlam bir şekilde ulaştırmayı kendisine bir borç bilmektedir.

Özel Kargo Çeşitleri

Özel kargo taşıma, özel kargonun içeriğine göre paketlemesi ve taşınması farklılık gösterir. Özel kargo çeşitlerine örnek olarak:

-Cenaze

-Canlı hayvan

-Tehlikeli maddeler

-Bozulabilir kargolar

-Değerli kargolar gibi kategorilere ayrılmaktadır.

Cenaze kargolarınız firmamız tarafından son derece saygı ve özenle taşınarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Canlı hayvan kargolarımız etiketlemelerinde canlı hayvan oldukları belirtilerek hayvanın türüne göre değişen kargolama şekli ile gönderime hazırlanır. Canlı hayvanın yolculuk esnasında beslenmesi gerekiyor ise bu durum kargo sahibi tarafından kargo firmasına bildirilir.

Tehlikeli maddeler yolculuk sırasında yolculara, diğer kargolara zarar verebilecek, yanabilecek ya da patlayabilecek ürünlere verilen addır. Bu maddelerin taşınabilmesi için gerekli izinler alınmalıdır. Her tehlikeli madde kargo firmaları tarafından taşınamamaktadır. Tehlikeli maddeler son derece güveli bir şekilde firmamız tarafından taşınarak varış noktasına güvenli bir şekilde ulaştırılır.

Bozulabilir kargolara örnek olarak yiyecek ve içecek, çiçek ve ilaç gibi eşyalar örnek verilebilir. Bu kargoların taşınması için özel olarak tasarlanmış kutularda soğuk zinciri bozulmadan kolaylıkla taşınabilmektedir. İlaç gibi özel kargolar -20 dereceye kadar soğuk zincirde kolaylıkla taşınabilmektedir.

Değerli kargolar altın vb. ürünleri barındırır. Bu kargolarınız zarar görmeden ve kaybolmadan varış noktasına özenle kargolanır.

Özel kargo taşıma işlemi firmamız tarafından en güvenilir şekilde yapılmaktadır.

Uçak kargo için THY KARGO

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Yaptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo