image

Samsun Uçak Kargo 0850 302 60 80

Samsun Uçak Kargo ile kargo taşımaları yapılmaktadır. Kargo uçaklarının taşıma yapılması için ise önceden pek çok durum gözden geçirilmektedir. Bu durumlara özellikle dikkat etmekteyiz. Dikkat etmemizin temel sebebi ise kişi ya da kişilerin manevi ya da maddi açıdan olumsuz etkilenmelerinin önüne geçebilmektir. Bu yüzden dikkat ettiğimiz konular arasında kargo uçağından kargo içeriğine kadar pek çok durum mevcuttur

Samsun uçak kargo tüm Samsun için vardır.

Samsun uçak kargo tüm ilçeleri kapsayacak bir şekilde Terme ilçesinden Bafra ilçesine kadar acil kargo teslimatı yapmaktadır.

Samsun uçak kargo iletişim 0850 302 60 80

Samsun Uçak Kargo ise sefere çıkmadan önce kargo içeriklerine dikkat edilmektedir. Kargo içeriğinin tehlikeli madde içermemesi önemlidir. İçeren tehlikeli madde ise uçağa büyük ölçüde zarar verebilir ve önüne geçilemeyen olumsuz sonuçların yaşanmasına sebep olabilir. Bu yüzden kargo içeriği son derece önemlidir. Belirli kontroller doğrultusunda kargo kabulü yapılmaktadır.

Samsun Uçak Kargo Bölgenin Parlayan Yıldızı

Uçak seferinden 2 saat önce bütün kargolar uçağa gönderilmek üzere kontrolden geçmiş ve hazır olmaktadır. Samsun Uçak Kargo sahipleri ise kargolarını uçağın iniş saatinden yaklaşık olarak 1 saat sonra alabilmektedirler ve bu sırada kargolar kontrol edilmektedir bu sayede olası durumların önüne geçilmektedir.

Samsun Uçak Kargo Sektör Lideridir

Samsun Uçak Kargo ile taşıma yapılacak olan kargoların içeriklerinden sonra önemli olan bir diğer durum ise kargoların ebatı ve ağırlığıdır. Bu durum da önemlidir çünkü, kargo uçakları belirli kapasiteye sahiptir ve taşıma sınırlı ağırlıkta olmaktadır. Her kargo için ise belirli ağırlık aralığımız bulunmaktadır. Bu aralığın aşan kargolarımız için Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız bulunmaktadır. Bu sayede uçak kargo işlemi sorunsuz bir biçimde her kargo için geçerli olmaktadır. Filo sayfamızı ziyaret ederek uçaklar ve daha fazlası için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Samsun Uçak Kargo Her yere Dağıtım Yapar

Samsun kargo uçakları pek çok konuya dikkat edildikten sonra harekete geçmektedir. Bazı durumlar için ise çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan biri de iç hat gönderileridir. İç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Özel kargo kapsamlı kargolarımız için de hizmetimiz bulunmaktadır. Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Ancak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan geçici olarak kargo kabulü yapılmamaktadır. THY Kargo taşıma

Samsun uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Samsun – Adana Uçak Kargo | Samsun – Ankara Uçak Kargo |Samsun – Denizli Uçak Kargo | Samsun – Erzurum Uçak Kargo | Samsun – İzmir Uçak Kargo | Samsun – Kayseri Uçak Kargo | Samsun – Hatay Uçak Kargo | Samsun – İstanbul Uçak Kargo | Samsun – Diyarbakır Uçak Kargo | Samsun – Eskişehir Uçak Kargo | Samsun – Konya Uçak Kargo | Samsun – Ordu Hızlı Kargo | Samsun – Trabzon Uçak Kargo Samsun – Tokat Uçak Kargo Samsun – Muğla Uçak Kargo

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo