Trabzon Uçak Kargo Sektöre Hakim ve Liderdir

Trabzon Uçak Kargo firması kargo taşımacılığı yapmaktadır. Kargo uçağı ile yapılan taşıma işlemleri diğer yollar aracılığı ile yapılan taşıma işlemlerine göre çok daha hızlı olmaktadır. Günümüzde ise zaman tasarrufu oldukça önemli olduğu için kişi ya da kişiler hava yolu aracılığı ile yapılan taşımalara yönelmektedirler. Bu durum haricinde hava yolu aracılığı ile yapılan taşımaların diğer bir özelliği de güvenilir olmasıdır. Güvenilirliği diğer yollara göre daha fazladır ve bu sayede kargoların başına herhangi bir olumsuz durumun gelme olasılığı son derece azdır.

Trabzon uçak kargo güvenlidir.

Kırılması muhtemel gönderilerinizi Trabzon uçak kargo ile güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Trabzon uçak kargo
Trabzon uçak kargo

Trabzon Uçak Kargo İle Gün İçi Teslimat

Trabzon Uçak Kargo ile yapılan taşımalarda bu ve bu gibi bütün durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kargo işleminin gerçekleşmesi için kargo içeriğinin tehlikeli içerik barındırmaması önemlidir. Tehlikeli (yanıcı, patlayıcı vs.) içerik barındıran kargoların taşıma işlemi kabul edilmemektedir. Kargoların hazırlanma sürecinden kargo teslim sürecine kadar her durumda ve süreçte kargolar daima kontrol atlında tutulmaktadır. Bu sayede yaşanabilecek olumsuz durum olasılığını minimuma düşürmekteyiz.

Trabzon Uçak Kargo İle Gönderim Nasıl Yapılır

Uçak seferinden 2 saat önce bütün kargolar uçağa gönderilmek üzere kontrolden geçmiş ve hazır olmaktadır. Kargo sahipleri ise kargolarını uçağın iniş saatinden yaklaşık olarak 1 saat sonra alabilmektedirler ve bu sırada kargolar kontrol edilmektedir bu sayede olası durumların önüne geçilmektedir.

Trabzon Uçak Kargo Sadece İç Hatlarda Hizmet Verir

Trabzon hava Kargo ve diğer tüm uçaklarımız, iç hat gönderileri için rezervasyon yapılmadan direkt kargo işlemi yapılabilmektedir. Bu sayede iç hat gönderileri kolaylık ile tamamlanabilmektedir. Özel kapsamlı kargolar için ise farklı bir ayrıcalığımız bulunmaktadır. Bu ayrıcalık ise şöyledir: Özel kargo kapsamında olan ürünlerin kabulü, tüm iç hat taşımalarında yapılmaktadır. Ancak bütün kargolar için geçici olarak Siirt Havalimanı’ndan ve Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan kargo kabulü yapılmamaktadır.

Trabzon Uçak Kargo Hizmet Bölgeleri

Trabzon Uçak Kargo Nerelere Gider? Kargoların ise belirli bir ağırlığının olması gerekmektedir. Trabzon havalimanı ile her yere taşımacılık. Her uçak için ise belirli bir ağırlık aralığı kuralımız bulunmaktadır. Bu aralığı aşan kargolar için ise devreye Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda bulunan daha büyük boyutlu ve ağırlıklı kargo taşıması yapan uçaklarımız devreye girmektedir. Bu sayede uçak kargo işlemi sorunsuz bir biçimde her kargo için geçerli olmaktadır. Uçak bilgileri ise sitemizde detaylı bir biçimde belirtilmiştir. Bu sayede kişi ya da kişiler Filo sayfamızı ziyaret ederek her türlü detaylı bilgiye ulaşabilmektedirler. THY KARGO

Trabzon uçak kargo nerelere hizmet götürüyor?

Trabzon – Adana Uçak Kargo | Trabzon – Ankara Uçak Kargo | Trabzon – Denizli Uçak Kargo | Trabzon – Erzurum Uçak Kargo | Trabzon – İzmir Uçak Kargo | Trabzon – Kayseri Uçak Kargo | Trabzon – Hatay Uçak Kargo | Trabzon – İstanbul Uçak Kargo | Trabzon – Diyarbakır Uçak Kargo | Trabzon – Eskişehir Uçak Kargo | Trabzon – Konya Uçak Kargo | Trabzon – Ordu Uçak Kargo | Trabzon – Samsun Uçak Kargo Trabzon – Tokat Uçak Kargo Trabzon – Muğla Uçak Kargo

Bir yanıt yazın