Kendi ofislerimiz

Uçak kargo şubelerimiz

İstanbul Ankara ve İzmir illerinde kendi şubelerimiz olup diğer illere de bu illerden gönderim yapılmaktadır.

İstanbul uçak kargo şubesi bizim merkezimize bağlı olarak çalışan merkez şubemizdir. Merkez şubemizde THY KARGO nun bulunduğu tüm illere gönderim yapılmaktadır. Bazı illerde teslimatı kendi personelimiz ile yapmakta olup bazı şehirlerde ise alıcı kargosunu hava limanından karşılayarak teslim alabilmektedir.

Merkezi konumda olan Ankara ilimiz diğer illerden gelen kargo kurye gönderilerini dağıtmakla beraber aynı zamanda THY KARGO nun hizmet alanlarına kargo gönderimi yapmaktadır. Hızlı ve güvenli taşımanın tek adresi olan uçak kargo hizmeti VİP KARGO aracılığı ile sizlere geliyor. Sizde konforlu taşımacılıktan faydalanmak istiyorsanız kurye çağırın gönderinizi hızlı teslimat için kuryemize teslim edin.

Bir ayrıcalık olan uçak kargo taşımacılığı VİP konforunda iller arası yapılmaktadır. İzmir uçak kargo firması olan kuruluşumuz sadece taşımacılığı uçak ile sınırlı tutmamış iller arası araçlı kurye hizmetini de başlatmıştır. Hava taşımada olduğu gibi kara taşımada da güvenli sağlıklı ve hızlı teslimatı firmamız aracılığı ile alabilir zamandan tasarruf ettiğiniz gibi ekonominizde ciddi anlamda rahatlayacaktır.

Uçak ile kargo taşıma

Hızlıdır

Olması gerekenden çok fazla hızlı bir taşıma şeklidir.

Güvenlidir

Kaybolma olasılığı en az olan bir taşımacılık şeklidir.

Sağlıklıdır

Kırılması ve bozulması muhtemel ürünler için idealdir.

Kargolarınız kaybolmasın kırılmasın.

Kargo firması ile gönderici arasında en büyük sorun olan kaybolma ve kırılmaya artık son veriyoruz ve yıllardır biz bu işi yapıyoruz. 12 yılda kaybettiğimiz ve kırdığımız ürün sayısı %0 oranındadır. Bu oranla haklı olarak gurur duyuyoruz.

Türkiye'nin en eski uçak kargo kuruluşu VİP KARGO KURYE