image

Uçak Kargo Taşımacılığı

Uçak kargo daha hızlı bir ulaşım için ön plana çıkar. Bu alanda birden fazla ulaşım sahası vardır. Bizler anında ve hızlı bir işlem ağına yer verdiğimiz için özellikle hava kargo bu alanda gelişti. Şimdi siz de sağlıklı bir kargo hizmeti için bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Sorumluluk sahibi bir alt yapı ile çalışma sürmektedir. Kargo hizmeti alındıktan sonra anında paketlemeye geçilir. Gidecek adrese en kısa sürede gönderim işlemi yapılır. Özellikle bu alanda hiçbir sıkıntı yaşanmaması istenir. Bu yüzden hava kargo ile hızlı bir işlem alt yapısı ortaya konur. Siz de güvenilir hizmet anlayışımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Uçak kargo ile aynı gün teslimat

Uçak kargo karada yapılan ulaşım için daha kısa ve hızlı olur. Özellikle bu konuda uçak taşımacılığı daha çok hızlı işlemler yapıyoruz. Şimdi siz de en kısa sürede kargo ihtiyacını gidermek adına bu alanda bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Sipariş alınırken eğer acil notu varsa özellikle buna dikkat edilerek anında hızlı işleme geçilir. Burada karşı tarafın ve gönderenin mağdur olmaması adına tüm çalışma titiz bir şekilde yürütülür. Özellikle işlem için memnun kalmama durumunda bizlere geri dönüş sağlamanız da mümkündür. Her türlü istek ve şikayete açık olan bir firmayız. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Uçak kargo hızlıdır ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Bu yüzden iş sahası içinde en ufak bir sorun bile oluşmaz.

Sorunsuz paketleme hizmeti ile herkes rahat

Uçak kargo ile sizleri sorunsuz bir işlem ağı bekler. Bu alanda ilk etapta paketleme devreye girer. Paketleme işlemi itina ile yapılır. Bu alanda en ufak bir sorun çıkmaması için paketlemenin de sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Özellikle kırılacak özel bir eşya taşınıyorsa paketleme daha çok ön plana çıkar. Bizler tüm bunları göz önünde tutarak ilk etapta paketleme işlemine önem veririz. Paketleme işlemi bittikten sonra da sıra gönderime ve dağıtıma gelir. Özellikle bu alanda da en ufak bir sorunun yaşanmaması adına her şey planlı bir şekilde gerçekleşir. Şimdi siz de bu saha içinde bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Uçak kargo hizmetinde aracı kurum olan THY CARGO kullanılmaktadır

KARGONUZU ADRESİNİZDEN ALIYORUZ

Vip kargo kurye şubesine yapılan çağrı sonucunda motorlu veya araçlı kurye adresinize hareket ederek gönderinizi teslim alır.

THY KARGO BÖLÜMÜNE TESLİM EDİYORUZ

Adresinizden alınan kargo gideceği ile gönderilmek üzere bulunduğunuz ilde bulunan THY Cargo bölümüne teslim ediliyor.

ADRESİNİZEE TESLİM EDİYORUZ.

Gönderinizin gideceği ildeki Vip kargo kurye elemanı THY Cargo bölümüne giderek gönderinizi teslim alıyor ve adresine teslim ediyor.

BİZ GÜVEN VEREREK ÇALIŞIYORUZ.

Acil ve önemli olan kargolarınızı zamanında önce kırmadan dökmeden THY aracılığı ile teslim ediyoruz. Bize GÜVENİN.

569+

Günlük kargo çıkışı

30.000K

Paketleme Taptık

56+

Motorlu Kurye

34+

Günlük uçak kargo