Yurt içi vip kargo kurye
Yurt içi vip kargo kurye

Yurt içi VİP kargo kurye

Yurt içi Vip kargo kurye şehir içi ve şehirler arası özel taşımacılık yapan üst düzey kargo şirketidir. Kırılması bozulması muhtemel olan veya acil ulaşması gereken gönderileriniz için Vip kargo kurye hizmetleri devreye girmektedir. Firmamız size özel olarak verdiği hizmette ulaşması acil olan kargo ve kuryeleriniz için tüm imkanları seferber etmektedir. Uçak kargo bölümümüzde THY CARGO uçak filosunun bulunduğu tüm illere acil kurye teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Uçak kalkış saatinden 2.5 saat önce alınan kayıtlar aynı gün içinde gönderinizin üzerinde bulunan adrese teslim edilmektedir. Yurt içi Vip kargo kesinlikle gönderinizi V-İ-P taşır.

Özel mobil araç kurye

Mobil kurye araçlarımız size özel olarak hareket eder. Yine kırılması ve bozulması muhtemel olan gönderileriniz için vereceğiniz adresten ürün teslim alınır yine sizlerin belirleyeceği adrese teslim edilir. Bizler şehirler arası evden eve nakliye yapan ve ambar usulü çalışan firmalardan değiliz. Amacımız kargo kurye gönderilerinizin zamanında ve kırılmadan bozulmadan gideceği adrese sağlam bir şekilde teslim etmektir. Ülkemizde bir çok kargo kurye ve nakliye firması vardır. Fakat bu firmalardan şikâyetçi olmayan kalmamıştır. Vip kargo kurye taşımacılık olarak bizler şikayetleri en asgari düzeye indirmek amacı ile sürekli gelişmekte ve büyümekteyiz. Özel mobil araç kurye sorumluluk sahibi özel taşımacılık yapan bir kuruluştur.

Mobil araç kurye teslimatı

THY uçak kargonun olmadığı illerde mobil araç kurye veya motorlu kuryelerimiz devreye girmektedir. Örnek vermek gerekirse Kocaeli ilimizde THY CARGO yoktur. Fakat gönderiniz Antalya’dan Kocaeli’ne gidecek ve gün içi teslimat istiyorsunuz. Bu durumda Antalya İstanbul arası uçak kargo yapılır ve İstanbul havaalanına gelen kargo kuryeniz ebadına göre araçlarımız veya motorlu elemanlarımız tarafından THY CARGO dan teslim alınarak gideceği adrese anında yola çıkarak süreç tamamlanır. Kargonuz emin ellerde gözünüz arkada kalmasın.

Yurt içi VİP kargo kurye fiyatlandırması

Yurtiçi VİP kargo kurye fiyatlarının belirlenmesinde etken çok önemlidir. Gönderinin acil gönderilmesi mesafenin uzak veya yakın olması tarafınıza tahsis edilecek aracın özellikleri eğer paketleme tarafımızca yapılacak ise paketlemede kullanılan malzeme özellikleri Yurt içi VİP kargo kurye fiyatlarını belirlemektedir. Özel kargolarınız için müşteri hizmetleri departmanımızdan mutlaka fiyat alınız.

Yurtiçi VİP motor kurye hizmeti

Yurtiçi motor kurye hizmetimiz yine size özel olarak çalışır. Bazı illerde motorlu kurye araçlarımız günün 24 saati hizmet vermektedir. VİP KARGO KURYE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ yasa dışı gönderilerin taşınması, sizin güvenliğiniz ve kaçakçılığın önlenmesi amacı ile gönderiyi açıp kontrol etme hakkına sahiptir. Özellikle gece saatlerinde yapılan kurye hizmetinde paketler açılır kontrolleri sağlanır gönderici ve alıcının kimliği kontrol edilir TCK numarası kayıt altına alınır çıkabilecek herhangi bir sorunun önüne geçilmiş olur. VİP KARGO KURYE şubelerinin tamamında motorlu kurye hizmeti mevcuttur.

Yurt içi VİP kargo kurye ile kişiye özel teslimat.

Yurt içi VİP kargo kurye hizmetlerinden kişiye özel teslimat isteyebilirsiniz. Kişiye özel teslimat hizmetinde dilerseniz gönderdiğiniz evrakın imzalanıp aynı kurye ile geriye gelmesini yani tekrardan size teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Başkalarının eline geçmesini istemediğiniz kargo kurye gönderileri için kesinlikle kişiye özel ibaresi ile alıcının kendisinden başkasına teslim edilmemesini isteyebilirsiniz.