Hakkımızda

MİSYON / VİZYON

Yıllardır süren bir hizmet anlayışımız vardır. Kuruluşumuzdan bu yana kargo alanında en ufak bir hataya yer vermedik. Özellikle taşımacılık alanında zamanında teslimat büyük önem taşır. Buna dikkat ederek teslimat sürecine önem verdik. Ayrıca zaman kaybının yaşanmasının da önüne geçtik. Bu alanda profesyonel çalışan elemanlara yer verilmektedir. Her bir eleman kendi iş sahası içinde gelişmiş yeteneklere sahip. Bu yüzden teslimatta hiçbir şekilde aksama meydana gelmez. Planlı ve programlı çalışan bir firmayız. Teslimat için bilgi aldıktan hemen sonra zaman kaybı yaşanmadan işleme geçilir. Burada doğru teslimat adresine de önem verilir. Böylece teslimatta bir yanlışlık yapılmasının da önüne geçilir.

Vizyon Misyon

Güvenilir bir alt yapıya sahibiz. Bu yüzden herhangi bir eşyanın teslimat esnasında kaybı söz konusu olmaz. Bu konuda tüm çalışanlar gerekli olan sorumluluğu alır. Eğer herhangi bir kayıp olursa bunun da sorumluluğu alınır. Bu konuda gerekli olan teknolojik alt yapıda mevcuttur. Gönderim teknolojik bir alanda takip edilir. Bu yüzden sizlere de sık sık ileti verilir.

Videoyu Oynat

NELER YAPIYORUZ

VİP KARGO HİZMET ALANLARI

 
 

ÖZEL KARGO

Özel kargo taşıma, son derece önemli bir konu olmaktadır.

 
 

PAKETLEME

Kargolarınızı itina ile paketliyor, etiketliyor, hazırlıyor, depoluyoruz

 
 

UÇAK KARGO

Uçak kargo hizmetinde her yere teslimat yapılmaktadır.

 
 

MOTORLU KURYE

Motorlu kurye ekiplerimiz zamanında teslimat yaparlar.

BİZİ TANIYIN

BİZLERE GÜVENİN

Vip kargo güvenilir olmayı ilke edinmiştir

Güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı sizi bekler. Bizler bu konuda gerekli olan tüm misyon ve vizyona sahibiz. Özellikle ürün taşımacılığı alanında kara, deniz ve hava olmak üzere her alanda bu hizmeti gerçekleştiriyoruz. Şimdi siz de bu kapsamda bizden gerekli yardımı alabilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen yapısı ile bizler bu alanda hizmetimizi hiç aksatmadan yerine getiriyoruz. Güvenilir ve kaliteli alt yapımız ile sizlere hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz. Art arda yapılan teslimatlarda bile herhangi bir karışıklık durumu ortaya çıkmaz. Çünkü her bir ürün en iyi şekilde takip edilir. Bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Şimdi siz de kargo alanında bizden yardım alabilirsiniz.

Bizleri tanıma fırsatı yaratın

Takipten sonra siz de iletinin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Bu alanda gönderim konusunda hiçbir zaman kaybı da yaşanmaz. Sizlerin kaliteli bir hizmet alması için bu alanda gerekli olan tüm alt yapı itina ile yapılır. Özellikle birçok eleman çalıştığı için iş konusunda bir aksama durumu da ortaya çıkmaz.