İstanbul Sakarya arası araçlı kurye sektör lideridir.

Son zamanlarda pandemi süreci içerisinde yer alan teslimat işlemleri seçeneklerine bakıldığında genellikle seçilen kargo veya kurye hizmeti olmaktadır. İstanbul Sakarya arası araçlı kurye ekiplerine göre bu hizmet, çeşitli motorlu araçların yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Araç olarak; motosiklet, otomobil vb. binek araçlar olmaktadır.

İstanbul Sakarya arası araçlı kurye hesaplıdır

Müşterinin talepleri doğrultusunda, paket göndericiden alıcıya ulaşımı İstanbul Sakarya arası araçlı kurye tarafından sağlanması için en kısa ve en emniyetli rota seçilir. Böylelikle zamandan, yoldan ve maliyetten tasarruf sağlanabilmektedir. Ayrıca en uygun rotanın seçilmesi durumunda verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetinide kazanmış oluyoruz.

İstanbul sakarya arası araçlı kurye
İstanbul sakarya arası araçlı kurye
 

İstanbul Sakarya Arası Araçlı Kurye Hızlı İşlem Ağı

Kurye ve kargo hizmetleri için firmamızı tercih eden, her iki ildede bulunan pek çok müşterimiz bulunmaktadır. İstanbul ve Sakarya illeri arasında belli rotada ilerleyen Sakarya arası araçlı kurye ile ürünlerin emniyetli, uygun fiyat kapsamında teslimatının gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Teslimat süreci ile ilgilenen firmamız bünyesi kapsamında birçok ekibimiz yer almaktadır. Ekibimizde bulunan birçok personel,  yoğun iş akışında çalışmaya yönelimi bulunan kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle hizmetimiz içerisinde kesinti yaşamadan, daimi süreçte müşterilere sunulması sağlanır.

İstanbul Sakarya Arası Araçlı Kurye Motorlu kurye

Acil olabilecek zamanlarda veyahut belli bir sürede yetişmesi gereken herhangi bir malzemenin rotası boyunca ilerleyerek gönderiden alıcısına ulaşımı sağlanmaktadır. Sakarya arası arabalı  kurye misyon ve vizyonu kapsamında, müşterilerimizin memnuniyeti en önde bulunmaktadır.

Kurye ve kargomuz 24 saat boyunca vardiyalı olarak çalışması sağlanmaktadır. Gün içerisinde çeşitli sabah, akşam, gece vardiyaları ile kurye hizmeti vermekteyiz. Yani müşterilerimizin hangi zaman diliminde olursa olsun kurye sorunu yaşamaması, hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

İstanbul Sakarya Arası Araçlı Kurye rakiplerine fark atar

Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan İstanbul ve Sakarya illerimizde birden çok şubemiz ile müşterilerimizden gelen talebe uygun yeterlilikte hizmeti yapılandırmaktayız.  Fiyat açısından hem firma memnuniyeti hem de müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

İstanbul Sakarya illerimiz arasında hizmet veren şubelerimizin noktaları kapsamında; Sarıyer, Fatih, Bakırköy, Esentepe, İzmit, Bursa, Eyüpsultan, Beylikdüzü, Ataşehir, Tuzla, Ümraniye bulunmaktadır. Diğer hizmet kolumuz olan klima servisi için tıklayınız.

4 Comments

  • Esra HAMAMZIOĞLU

    İyi çalışmalar.
    Adapazarı’ndan gelmesi gereken bir ürünümüz var. Geleceği yer İstanbul Beykoz olacak. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

    • VİP KARGO

      Çalışmalarımız kişiye özel olduğu için istediğiniz hizmet portföyümüzde mevcuttur. Fiyat hesaplaması adresten adrese gidiş dönüş km hesaplandıktan sonra 2 ile çarpılır ve çıkan sonuç fiyattır. Örnek İstanbul Adapazarı gidiş dönüş 200 km 200×2=400.00TL şeklindedir.

Bir yanıt yazın